Şikayet Yaz
Forum Kapadokya AVM Nevşehir Merkez `de yer alan moda, eğlence, sinema ve lezzetin bir arada sunulduğu dev bir alışveriş projedir. Bölgenin en büyük yatırımlarından biri olan Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi ile keyifli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.  Ziyaretçilerine 2009 yılında kapılarını açan Forum Kapadokya  Alışveriş ve Yaşam Merkezi toplam 24.500 m2 kiralanabilir alanda 75 mağazası, çok salonlu sinema salonları, Kipa Hipermarket ile cafe ve restaurantlar yer almaktadır.

Forum Kapadokya AVM ulusal ve uluslararası marka değerine sahip 75 mağazası ile ziyaretçilere alışveriş imkanı sunmaktadır. Ayrıca bölgenin sinema severlerine hizmet vermek için Forum Kapadokya birden çok salona sahip sinema salonları ile hizmet vermektedir. Yine çocuklu aileler için eğlence merkezleri de alışveriş merkezi içinde yer almaktadır. Forum AVM bunca özelliği ile ve mimari yapısı ile Nevşehir`in modern alışveriş ve eğlence merkezi olmuştur.

Forum Kapadokya AVM `de modadan teknolojiye, ev dekorasyon alışverişinden kitap, kırtasiye alışverişine, takı ve mücevherattan sağlığa ve gıdaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca en güncel ve vizyona yeni giren sinema filmlerini takip edebilirsiniz. Forum Kapadokya AVM sinema salonları ve sinema seansları hakkında detaylı bilgiye sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

Ulaşım anlamında da oldukça merkezi bir konumda olan alışveriş merkezine gerek toplu taşıma araçları gerekse kendi aracınız ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder