Şikayet Yaz

Forum Mersin AVM

Ülkemizin turistik yerlerinden biri olan Akdeniz bölgesinin en ihtişamlı mimarisinin görüldüğü geçmişten bugünümüze modern yapıların uygulanıp ve eski yapılarlada harmanlanarak hayata geçirilen Forum Mersin AVM,  her geçen gün ziyaretçi akınına uğramaya devam ediyor.

Ekim 2007 tarihinde hizmete giren Forum Mersin AVM. 71.500 metrekare kiralanabilir alana sahip olmasıyla adından bir hayli söz ettirmeye devam ediyor. Forum Mersin AVM`de Migros, Koçtaş, Media Markt’ın yanı sıra ulusal ve uluslararası markaların bulunduğu 206 mağaza, 9 salonlu Cinemaximum sinemaları, restoranlar, kafeler, eğlence alanları ve bowling salonu yer almaktadır.

Taş sokakları, geniş meydanları, modern köprüleri ile Akdeniz`in doğal bir parçası gibi hizmet veren Forum Mersin AVM, palmiye ağaçları, tenteleri, küçük su havuzları, sarmaşıkları ve narenciye ağaçlarıyla bulunduğu ilin mimari yapısıyla uyum içerisindedir. Forum Mersin AVM`de açık alışveriş sokağı ve kapalı alışveriş mekânı birbirine bir yaya geçidi ile bağlanmaktadır.

Forum Mersin AVM, 2008 yılında Avrupa gayrimenkul sektörünün en prestijli MAPIC EG Perakende Ödülleri’nde Avrupa’nın en iyi 3 alışveriş merkezi arasına girmiştir. 2009 yılında ICSC tarafından büyük alışveriş merkezleri kategorisinde Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilmiştir. Ayrıca 2010 ICSC’nin Best of the Best kategorisinde Onur Ödülü’nü almıştır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder