Şikayet Yaz

FTZ Alışveriş Merkezi

FTZ Alışveriş Merkezi, 2001 yılında kapılarını ziayretçilerineaçarken, iç mimarisiyle ev sıcaklığı yaşatmayı hedefleyip hizmete vermeye devam etmektedir. Nüfusu 1 milyon üzerinde olan Keçiören’de, bölgenin vazgeçilmez bir komşusu ve buluşma noktası haline gelmeyi başaran FTZ Alışveriş Merkezi, şimdi yenilenen iç mimarisi ve gün geçtikçe genişleyen marka karması ile bölgeki yaşam merkezi haline gelerek her zaman kaliteli hizmet veme anlayışıyla sizleri ağırlamaya devam etmektedir. 2001 yılında hizmete açılan FTZ AVM Keçiören İlçesinde ortalama 300 bin ziyaretçiye haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

AVM içerisinde 300 m2 lik oyun alanı bulunmak ile birlikte 1500 m2 yiyecek ve içecek alanı ve 1200 m2 lik bir hipermarkette hizmet vermektedir. Avm ye ulaşım için 2016 yılında hizmete giren metro sayesinde vaktinizi kaybetmeden alışverişe kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Ankara`lıların ihtiyaçlarına yönelik çalışmlarıyla her tarz ürün grup seçenekleriyle aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm ihtiyaçlarına yanıt veren bir alışveriş merkezinden öte sizleri en yüksek kalitede yaşam alanı sunmaya devam ediyor. FTZ Alışveriş Merkezi’nde eğlenceden sinemaya, süper marketten, tekstil markalarına ve elbette teknoloji dünyasına dair aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

300 metrekare çoçuk oyun alanı ile çocuklar için vazgeçilmez bir oyun alanı dünyası, cafe ve restoranları ile sizlere hoş sohbet muhabbet ortamı, 1500 metrekarelik food court alanı ile lezzetleriyle ünlü bir çok markanın tatları tadacağınız lezzet mekanı, 5 sinema salonu ve etkinlik alanları ile sanat hayranlarının buluşma noktası, 1200 metrekalik süper marketi ile evinizin ve mutfağınızın ihtiyaclarını bulabileceğiniz bir mekan olma konusunda ilgi görmeye devam etmektedir.

Favorilerime Ekle

FTZ Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder