Şikayet Yaz

G-city AVM

26 Kasım 2006`da kapılarını ziyaretçilerine açan G-CITY AVM, diğer alışveriş merkezlerinden içinde en seçkin, hem kalite olarak üst düzeyde ve hemde konsepti olarak çekici bir alışveriş merkezi yaratmak amacı ile projelendirilmiş, tüm mimari tasarımı ve özen ve önemle çalışılmış bir alışveriş ve iş merkezi kompleksi olarak hizmet vermektedir.

Yaklaşık 46000 metrekare arsa üzerinde toplam inşaat alanı 21.848 metrekare olup 3 katlı Çarşı , Otel ve Daire bloğu olmak üzere 3 ayrı ana bölümden oluşmaktadır. Ana girişi Orhan Yılmaz Caddesi`ne cephesi tarafından, binanın iki uzun yan cephesindeki girişler haricinde otopark, market katına açılan girişle 2 ayrı noktadan yaya girişi ve 1 noktadan da otopark girişi olmak üzere toplam 3 girişi bulunmaktadır.

Alışveriş merkezleri, şuanki günümüze bakacak olursak sadece alışveriş amacı ile gidilen yerlerden çok, ziyaretçilere pek çok seçeneği bir arada alternatifler sunan, konforlu, keyifli, rahat ortamlar sağlayan ve sosyal yaşamın bir parçasına dönüşen "yaşam merkezleri" haline gelmiştir. İşte bu yaşam merkezleri gelişmekte olan Giresun halkı G-CITY AVM`ye 26 Kasım 2006 tarihinde kavuştu. 8582 metrekare mağaza alanına sahip toplam 34 mağaza bulunmaktadır. Ayrıca, sosyal aktiviteler ve kültürel etkinliklerle alışveriş ihtiyaçlarına yönelik en üst düzey hizmeti sunmaya devam ediyor. Yeni kullanılmaya başlanan en son teklonoji olarak sinema teknolojisinin uygulandığı G-CITY AVM sinemaları 4 salonlu olarak hizmet vermektedir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder