Şikayet Yaz
Ankara Göksu AVM

Göksu Alışveriş Merkezi 35.365 m²’lik alana sahip olup Ankara Eryaman da 25.08.2006 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Göksu Alışveriş Merkezi, Uluslararası ünlü markaları Ankaralılarla buluşturuyor, 3M Migros, tek başına kompleks olan Sinema salonları, LCW, Tekzen Yapı Market ve Rainbow Kids Çocuk Eğlence Dünyası’yla Eryaman’ın sosyal etkinlikler ve aktivitelerle değiştiren Göksu Alışveriş Merkezi ziyaretçilerin keyifli alışveriş yapma imkanı sağlıyor.

Günlük yaşantımızda alışveriş ve sosyallik yalnızca bir ihtiyaç değil, bir yaşayış şekli olduğundan Gelecek kuşakların koşul ve ihtiyaçlarını bir vizyon nezlinde yaşam bulan Göksu Alışveriş Merkezi, farklı beklentilerinize ve mağazalarındaki markaların üstün kaliteleriyle cevap verebilen bir konsept olduğundan Ankaralıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Ankara Eryaman’ın ilçesinde bulunan en büyük alışveriş merkezi olan bu mimarı konseptte, giyim ve tekstil, gıda, bankacılık, kozmetik, hediyelik eşya, sağlık ve diğer bir çok sektöre ayrılmış mağazalar bulunuyor. Ulaşım, güvenlik, ısınma ve aydınlatma, 
bina içi ve dışına yönelik haberleşme gibi unsurların en ince ayrıntısına kadar ele alındığı Göksu Alışveriş Merkezi, uluslararası standartlarda, kusursuz Yönetim Planı ile alışverişlerinizdeki ferahlık, konfor ve rahatlığı en üst düzeye taşıyor.

 

Göksu Alışveriş Merkezi eğlence ve konforu sizlere sunuyor.Eryaman’ın en büyük alışveriş merkezi olma özelliğine sahip Göksu Alışveriş Merkezi’nde, Eryamanlılara sinemanın gerçek keyfini yaşatıyor. Göksu Sinemaları, 1134 koltuk kapasiteli 6 salonu, kafesi ve Sine Kütüphanesi ile diğer alışveriş merkezlerinden ayrı bir mekan olduğunu gösteriyor. En üst düzey ses ve görüntü sistemlerine sahip olan Göksu Sinemaları, sinema hayranları için gerçek bir sinema keyifini sizlere yaşatıyor. 

Favorilerime Ekle

Göksu AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder