Şikayet Yaz

Gordion Alışveriş Merkezi Ankara

 

17 Eylül 2009 tarihinde Ankara`da kapılarını halka açan Gordion Alışveriş Merkezi, 50,000 metrekarelik mağaza alanına sahip olup 150`den fazla mağazası ile misafirlerine konforlu alışveriş, enfes damak tatları ile lezzetli yemek seçenekleri ve eğlenmek isteyenlerinde vazgeçilmez mekanlardan birisi olmayı başarmıştır.Her bütçeye ve her yaşa hitap eden cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Gordion Alışveriş Merkezi Türkiye`nin BREEAM Sertifikası`na sahip en büyük binası ve Ankara`nın ilk yeşil alışveriş merkezi olma özelliğine sahip.Misafirlerine sunduğu dünayaca ünlü marka ile alışverişe yeni bir ivme kazandıran Gordion Alışveriş Merkezi`nin önde gelen başlıca markaları Carrefour, Bimeks, Zara, Koton ve Marks & Spencer. Num-Num, Cook Shop gibi Başkentli tüketicilerin öncelikli tercihlerinin yanı sıra AVM, CineMaximum, Zara Home, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Oysho, Pull and Bear, Network, Fabrika, Bimeks, H&M, Mango, LC Waikiki ve Nike gibi diğer yeni markalara da ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Gordion Alışveriş Merkezi, Eskişehir Yolu üzerindeki Çayyolu Bölgesi`nde yer alıyor. Türkiye`nin önde gelen eğitim kurumları olan ODTÜ, Hacettepe, Bilkent ve Başkent Üniversiteleri`ne 5 dk. uzaklıkta rahatça ulaşabileceğiniz konumda hizmet vermeye devam etmektedir. Çayyolu kavşağında bulunan merkeze ulaşım hem Eskişehir Yolu üzerinden hem de Çayyolu içinden, toplu taşıma araçları ve kendi özle aracınızla ile sağlanabiliyor. Faaliyete geçen Çayyolu metro hattının, erişimi daha da kolaylaştırması ve de Çayyolu bölgesine yeni bir cazibe kazandırmıştır.

Gordion Alışveriş Merkezi aynı zamanda bütün aile fertleri için farklı yemek ve eğlence fırsatları sunuyor. Alışveriş deneyimini daha da renkli kılacak geniş imkanlarıyla alışveriş ve eğlenceyi bütünleştirerek sosyal bir cazibe merkezi haline gelen Gordion,aynı zamanda Mars Entertainment`ın işlettiği ve Ankara`nın 13 salonlu en büyük sinemasını da bünyesinde bulunduruyor. 

Favorilerime Ekle

Gordion Alışveriş Merkezi Ankara'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder