Şikayet Yaz

Highway Outlet Alışveriş Merkezi

Avrupanın en büyük otoyol üzeri alışveriş merkezi olan Highway Outlet Alışveriş Merkezi dinlenme ve konaklama tesisi olarak tasarlanarak. Hem bölge halkına hemde seyahat halindeken mola veren ziayretçilerine hizmet vermeye devam ediyor.

 

6 futbol sahası büyüklüğündeki işletme 37.500 m2 mağaza alanına ve 25.000 m2 gezilebilir alanma sahiptir. İçerisinde 111 ayrı markayı barındıran AVM ayrıca benzin istasyonları ve konaklama tesislerine de sahiptir. Balo ve kongre salonu bulunan AVM özelliği bakımından Türkiye`de eşsiz durumdadır.

3750 araç kapasitesi ve anadolu otoyolu kenarında bulunması sebebiyle ulaşımı oldukca kolay olan Avm bölgenin en büyük genclik ve çocuk merkezine de ev sahipliği yapmaktadır. 7 ayrı süs havuzu, bölgenin önemli doğal güzelliği olan Yedigölleri temsil etmektedir. Toplamda 2000m² olan süs havuzları ile suyun dinlendirici ve pozitif etkisi Alışveriş merkezi içinde her noktada kullanılmıştır.1500 m² olan mutfağı ile bölgenin en büyük ve en hijyenik mutfağını bünyesinde barındırmaktadır.Bölgenin en büyük çocuk eğlence merkezi içerisinde yer almaktadır. 

 

 

Favorilerime Ekle

Highway Outlet Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Rasha alatharee
    Servis sattleri bana uygun