Şikayet Yaz

İçerenköy Carrefour Avm

İçerenköy Carrefour AVM, 126.797 metrekare arsa alanı üzerine kuruludur. Ve 45.400 metrekare toplam kiralanabilir alana sahiptir. Birbirinden seçkin ulusal ve uluslararası markası ile ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında kolayca ulaşmalarını sağlayan İçerenköy Carrefour AVM gün geçtikçe ziyaretçi akınına uğramaya devam ediyor.

Bünyesinde Bauhaus, Boyner, Mudo, TeknoSA ve Türkiye’nin en büyük CarrefourSA hipermarketini bulundurmakta ve ziyaretçileri için alışveriş ve eğlenceyi birarada sunmaktadır.Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile, 2.884 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, danışma, bankamatik, kuru temizleme, kuaför, bebek bakım odası ve engelli hizmetleriyle İçerenköy Carrefour AVM İstanbul`un en büyük avmleri arasındadır.

Bünyesinde Boyner, Mudo, Bauhaus, CarrefourSA gibi ünlü markaların, lezzet noktası olan restoran ve kafelerin de yer aldığı 140 mağazası ile ziyaretçilerine alışverişin doğru adresi olduğunu hissettiriyor. Çocuklara ayrılan yaklaşık 1.000 metrekarelik alanla çocuklu ailelerin tercihi ettiği İçerenköy Carrefour AVM, 3.500 metrekarelik karting pisti ve Pony alanı ile gençlerin ve eğlencenin buluşma noktası haline gelmiştir. Açık otoparkında düzenlediği dev konserlerle adından söz ettiren İçerenköy Carrefour AVM, yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçi ağırlıyor.

Favorilerime Ekle

İçerenköy Carrefour AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder