Şikayet Yaz

İnegöl Bursa Alışveriş Merkezi

İnegöl`de yapılan BURSA`nın 3. Büyük Alışveriş Merkezi olmuştur. Alışveriş biçiminin çarpıcı bir mimari konsepti olarak yapılan İnegöl Bursa Alışveriş Merkezi üstü açık alışveriş merkezi olarak sokakları ve dünyaca ünlü marka karması ile Marmara Bölgesi’nin en iddialı AVM yapıların biri oldu. 70 bin metrekare alanda toplam 60 bin metrekare inşaat üzerine kurulumu yapılan 45 bin metrekarelik alana yayılan özel bir peyzaja sahip olan bir alışveriş merkezidir.

 

Türkiye`nin en büyük meydanlı açık alışveriş merkezi olan ve Bursa`nın da ilk açık alışveriş merkezi olarak Kırcalı Yapı AŞ tarafından inşa edilen İnegöl AVM sadece etkileyici konseptiyle değil, yenilikçi mimarisiylede çok değerli markaları bulundurarak Bursa`da ilklere imza atıyor.Türkiye’deki en geniş açık alana sahip olmasıyla genel AVM kavramının yeni nesil temsilcilerinden sayılan proje İnegöl`de istihdam sağlarken bir yandan da sosyal yaşam olarak kültürel gelişimiyle adından behsedilmesine olanak sağlamaktadır. 

İnegöl Bursa Alışveriş Merkezi`nin Hazırlık süreci sonrası 1 Ağustos 2010 tarihinde başlayan inşaat, 4 Haziran 2011 hizmete girerek 10 ay gibi çok kısa bir sürede tamamlanarak büyük bir başarıya imza atılmıştır. 80 bin metrekare alanda 60 bin metrekare kapalı inşaat yapılarak bir çok markanın aranılan bir çok markayı biaraya getirmiştr. Türkiye’de örneği çok az olan açık AVM türünün mükemmel bir eseri. 55 bin metrekarelik müthiş bir açık peyzaja sahip. İnegöl Bursa Alışveriş Merkezi lokasyonu, seçkin marka karması, kapalı otoparkı ve muhteşem meydanı ile bütün Bursa’nın cazibe merkezi olarak görülüp gezilmesi gereken bir alışveriş merkezi haline gelmiştir. İçerisinde 5D sinema salonu, Bowling gibi eğlence merkezlerinin bulunması yanı sıra Bursa`nın da ilk 5M Migrosunda hizmet verdiğini için ilgi odağı haline gelmiştir. 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder