Şikayet Yaz

İstanbul Cevahir AVM

Kapılarını ziyaretçilerine 2005 yılının 15 Ekim tarihinde açan İstanbul Cevahir AVM bugün 10 yılını geride bırakmış İstanbul`un en modern ve en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden biridir. 

İstanbul Cevahir AVM, 6 kata dağılmış 230 mağazası ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa Yakası alışveriş merkezleri içinde şehir merkezine en yakın ve ulaşımı en rahat alışveriş merkezlerinden biridir. Ayrıca İstanbul Cevahir AVM 2500 araç kapasiteli kapalı ve modern otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimide sunmaktadır. 

Tüm aile bireylerine kusursuz bir dzayn ve keyif ortamı yaratan İstanbul Cevahir AVM`nde en son teknolojiye ayak uydurmuş sinema salonları, birbirinden lezziz ve damak tadını ön plana tutan restaurantlar ile dünyaca ünlü mağazaları bir arada bulabilirsiniz. 

İstanbul`un marka değeri en yüksek alışveriş merkezlerinden biri olan İstanbul Cevahir AVM içinde Koçtaş, YKM, Debenhams, Teknosa, Tepe Home, Marks&Spencer ve Migros’un özel ve konsept mağazalrı ile birlikte 230 mağzaya haftanın 7 günü ulaşabilir ve sınırsız alışveriş keyfini çıkarabilirsiniz. 

İstanbul Cevahir AVM ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Alışveriş merkezine metro ile direkt, metrobüs ile kısa yürüme mesafesi ve toplu taşıma araçları ile özel durak ile ulaşabilirsiniz. İstanbul Cevahir AVM Mecidiyeköy - Şişli arasında merkezi konumda bir projedir. 

Sitemizden alışveriş merkezi içinde yer alan tüm mağazalara ulaşabilir, sinema seansları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca servis güzergahları ve saatleri konusunda en güncel bilgilerde Türkiye`nin Alışveriş Merkezi Rehberi avm.gen.tr`de sizlere bu sayfada sunulmaktadır.

Özellikle sinemaseverler tarafından sıkça tercih edilen İstanbul Cevahir AVM Cinemaximum sinema salonları ile sinema tutkunlarına keyifle hizmet vermektedir. Son sistem sinema salonları özel koltuk ve ses sistemleri ile donatılmıştır. En güncel filmler ve vizyonda ki tüm filmler İstanbul Cevahir AVM `de sinema severlere sunulmaktadır.

Bir alışveriş merkezinden beklentinizin çok daha üstünde hizmet anlayışı ile karşınıza çıkan İstanbul Cevahir AVM haftanın her günü sizi ağırlamaya hazır. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • byercet
    Şişli bölgesinin en büyük AVM`si olmasının dışında tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan mağazaları ile de gönlümüzü kazanmış alışveriş merkezidir Cevahir.