Şikayet Yaz

İstanbul Sapphire AVM

Sapphire Rezidans içerisinde kurulan Avm Avrupa`nın en yüksek binasının sağladığı prestij ile birlikte içerisinde birçok yerli ve yabancı marka bulunmaktadır. Avm içerisinde çeşitli katlarda spor salonları yemek alanları golf sahaları gibi elit düzeyde spor tesisleri bulunmaktadır.

60.000 metrekare proje alanında ve 30.000 metrekare mağaza alanına sahip olan İstanbul Sapphire AVM ve sosyal yaşam merkezi olarak 6 kattan oluşmaktadır. Ayrıca özel araçlarınız için 4 kat otoparkı ve 128 seçkin markalardan oluşan mağazası ile hizmet vermektedir. 8 Sinema salonu ile en son teknoloji sistemlerle donatılmıştır.

4.000 metrekare eğlence merkezi, dünya mutfdaklarından oluşan farklı damak lezzetlerine hitap eden yeme içme alanları, uluslararası markaları ile 5 Mart 2011 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açmıştır.Proje 261 mt. yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek binası olarak konut, AVM ve Seyir Terası kullanımlarının bir arada yer aldığı karma bir proje olma özelliği taşımaktadır. 

Avm bünyesinde ; KIRKPINAR ,SUBWAY,TABOO , KİLER ,LAVAZZA CAFE gibi markalarla birlikte birçok marka hizmet vermektedir. 54-56. Katlarda Seyir Terası ve davet alanı yer almaktadır. Turizm Bakanlığından Turizm Belgesi almış olan Seyir Terası 236 metre yükseklikten misafirlerine muhteşem bir İstanbul manzarası sunmakta ve Türkiye`de bir ilk olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca ziyaretçiler mevcut olan metro bağlantısı ile Alışveriş Merkezi’ne kolayca ulaşabilmektedir

Favorilerime Ekle

İstanbul Sapphire AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • benzersizpenguen
    Bugün metroya inerken nasıl olsa vardır diye cep telefonu şarjı almak için Avm\`nizi ziyaret etme gafletinde bulundum.İstanbul\`un en kıymetli, en talep gören lokasyonlarından birinde bu kadar dükkanı, m2\`yi boş tutabilen, hitap etmesi gereken kitle ile mağaza karması bu kadar alakasız olan, B ve üzeri profili hedef alması gerekirken, outletlerde bile garip kaçacak şekilde, giriş kat koridorlarında kafe masaları bulunan(mağaza çalışanları taburelerde tavlaya ne zaman başlıyor?), market arabalarına doldurdukları malzemeler ile umursamazca ziyaretçi koridorlarında dolaşan teknikçileri olan, çocuklara araba kiralayan, tut yakala otomatları konumlandıran, elektronik, spor, ayakkabı marketi, spor salonu bulunmayan, vitrinlerindeki tozdan ve materyalden aylar önce kapandığı belli olan dükkanlara görsel çalışma bile yapmaktan aciz, zemininin \"Allah rızası için cila\" diye dile gelmesi an meselesi olan katlara sahip, her yer kafe ve kuaför afişlerine boğulmuşken, wc koridorlarında boş ve tozlu çerçeveler sergileyen, içeride belli ki terk-i diyar etmemek için direnen 5-6 çapa marka(hatırladıklarım Beymen, Lc, De Facto, Koton, H&M, Carrefour) ve metro girişindeki (şantiye görünümlü brandalar hariç)çok hoş havuzlu katı hem iç, hem dış ekranlarında ziyaretçilerinden çok iyi gizleyen, mutsuz, en hafif tabirle asık suratlı, çevreye negatif enerji fışkırtan güvenlik ve temizlik ekibini kurmayı ve yaşatmayı beceren Kiler Holding\`i ve Sapphire yönetimini çevrenizdeki Avm\`ler adına kutluyorum :)