Şikayet Yaz

İzmir Agora AVM

Mart 2003 tarihinde hizmet vermeye başlayan İzmir Agora AVM; adını Antik Çağ`daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır.

Hizmet vermeye başladığı zamandan buyana ziyaretçilerinin memnuniyeti ve sosyal yaşam lokasyonu olarak kaliteli hizmetin öncüsü olan İzmir Agora AVM, şehrin moda ve eğlence mekanı olarak en uğrak adreslerinden birisi olmaya devam etmektedir.Ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarını içerisinde bulunduran Türkiye’ye ilk olarak Sega marka Harley Davidson oyununu getirerek her yaştan ziyaretçiye uygun oyuncak çeşitleriyle tüm aile bireylerine ve arkadaş gruplarına eğlenceli vakit geçirme imkanı sunan Agora Eğlence Merkezi ve ileri teknoloji sinema salonları ile 7`den 70`e herkese iyi zaman geçirebilecek farklı alternatifler sunan,Agora,  İzmir`in en büyük Alışveriş Merkezi konumuna gelmiştir.

2008 yılında müşterilerinin ve yatırımcı markalarının talebiyle büyüyen İzmir Agora AVM; mağaza sayısını 85`den 178`e, mağaza alanı 13.700 m2 den 30.000 m2 ye, kapalı alan 41.000m2 den 90.000 m2 ye, kapalı otopark kapasitesi 1100 araçtan 2100 araca çıkartılmıştır.AVM de bünyesinde bulundurulabilecek tüm alanlarında adından bir hayli söz ettirmeye devam ettirmektedir. İç ve dış mimarisiyle farklı bir tecrübe yaşatmak üzerine kurgulanan sosyal yaşam alanı olarak ziyaretçilerinin memnuniyetini kazandırmaya devam etmektir.

İzmir Agora AVM, ziyaretçilerine hem kapalı alan konforunu hemde açık alan ferahlığını aynı anda yaşatarak her geçen gün gelen ziyaretçilerine farklı bir deneyim kazandırmaya devam ediyor. İzmir Agora AVM, uluslararası markalardan oluşan giyim, aksesuar, ayakkabı /çanta, kozmetik, gurme cafe ve restaurantları, ev tekstil, elektronik, mücevherat, kişisel bakım, eğlence merkezi, sinema, ev eşyası, gibi geniş ürün ve marka yelpazesiyle tüm alternatifleri aynı anda sunan tek alışveriş merkezi olma özelliğini korumaktadır.

Türk ve Dünya mutfaklarından farklı lezzetleri bir arada toplayarak bir gurme mekanı olarak görülen İzmir Agora AVM, açık ve kapalı alanlarında saat 22:00`dan sonra da misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • firdevd
    servis güzergahınızı ve saatlerini öğrenebilirmiyim
  • DOĞUKAN DOĞDU
    HIGHLİFT MANLİFT VE PLATFORM KİRALAMA ŞİRKETİYİZ GÖRÜŞME TALEBİNDE BULUNCAKTIM İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ RİCA EDİYORUM.