Şikayet Yaz

İzmir Optimum Outlet AVM

İzmir Optimum Outlet AVM Ülkemizin 3. Büyük şehri olan İzmir’in, şehir merkezi ve şehrin havalimanı olan Adnan Menderes Havalimanı arasında lokasyonlandırılan İzmir`in gözde ilçelerinden olan Gaziemir ilçesinde yer almaktadır.

İzmir Optimum Outlet AVM  235.000 m2 lik bir alana inşa edilmiş olup  86.000 m2 mağaza alanında 250 adet mağaza dükkanı, 3000 araçlık kapalı otoparkı, sinema salonları, bowling, buz paten pisti, açık teraslı restorant ve cafeleri, her yaş grupları için toplamda 3.000 metrekarelik ücretsiz 2 yeni çocuk oyun parkı ile ziyaretçilerine eşsiz güzellikleriyle ve mimari dokusuyla sizlere sosyal yaşam alanı sunuyor.Her ihtiyaca göre inşa edilen İzmir Optimum Outlet AVM engelli ve çocuk tuvaletlerinden bebek bakım odalarına, mescitten vale hizmetine kadar düşünülerek sizlere hizmete vermeye devam etmektedir. İçerisinde zengin marka karmasıyla dikkat çekerken, her yaşa ve damak tadına uygun lezzetlerin bir arada olduğu 1400 kişilik food court katıyla da ziyaretçilerin beklentilerine cevap veriyor.

İzmir Optimum Outlet AVM`nin konumu, ulaşım kolaylığı, modern, estetik ve kompakt mimarisi, gelişmiş teknolojik alt yapısı, İzmir’deki ilk şubesini açan dünyaca ünlü moda markalarını da içeren mağaza çeşitliliği, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleri, Playland, sinema salonları, buz pisti, sosyal medyanın ve mobil uygulamaların etkin kullanımı, dinamik yönetim anlayışı ve kadrosu ile benzersiz ve kendi segmentinde rakipsiz bir profil sergilemektedir.

İndirimli alışveriş keyfi sunan İzmir Optimum Outlet, 170 seçkin markayı İzmirliler’le buluşturuyor. Yılda 12 milyon kişinin ziyaret etmesi beklenen İzmir Optimum’da 5M Migros, Koçtaş, Saturn, Decathlon, Vakko, Mango, Park Bravo, Beymen, LC Waikiki, Koton, C&A, Defacto, Flo, Mudo, Tommy Hilfiger, Damat&Tween, İpekyol, D&R gibi önemli ve büyük markalar yer alıyor. İzmir Optimum, sunduğu zengin alışveriş fırsatlarının yanı sıra bölge için yeni bir sosyal aktivite ve buluşma merkezi oldu. İzmir’e dev bir eğlence merkezi lüksü sunan Optimum Outlet AVM; 10 büyük salonlu Cinemaximum, 6 boyutlu sinema, 12 kulvarlık olimpik ölçülere sahip Bowling Salonu, Playland Çocuk ve Eğlence Merkezi, 20’den fazla restoran ve fastfood ünitesinin yanı sıra İzmirliler’i buzda dansla buluşturuyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Kama
    Hava alanina kv km yol izmir optimum avm ?
  • Yeliz Aydın
    Nars kozmetik urunlerini bulabilecegim magazaniz varmi