Şikayet Yaz

Kanatlı Alışveriş Merkezi

8 Şubat 2007’de açılan Kanatlı Alışveriş Merkezi, 22 milyon dolarlık bir yatırımla proje hayata geçirilerek ziyaretçilerine hizmet vermeye başlamıştır. Eskişehir`de ilklerin alışveriş merkezi olan Kanatlı Alışveriş Merkezi’nin mimarisindeki dokusuyla görsel olarak da Eskişehir kültürüne hitap eden iç ve dış konseptiyle oldukça özel olarak dekorasyon yapılmıştır. Doktorlar ile Kızılcıklı Caddeleri`nin kesiştiği noktada olduğundan ulaşım sorunu olmadığından ziyaretçiler rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

 

Ziyaretçilerine her daim güvenli alışveriş alanı temin etmek için çalışan Kanatlı Alışveriş Merkezi, kaliteli alışverişin adresi olarak kısa bir süre içinde bölge halkının güvenini kazanmayı bildi. Kanatlı Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini hizmet verirken alışveriş ile kaliteyi birlikte sağlayarak keyifli zamanlar yaşatmak için öneri ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak yenilikçi ruhuyla herzaman sizlere en üst düzeyde hizmet verme politikasını uygulamaya devam etmektedir. Alışveriş anında vakit geçirdiğiniz her an evinizdeki kadar güvenilir ve rahat bir ortam içinde hizmet almanıza yardımcı olmaktır. Bu amaçla tüm çalışan personeller kurumsal hizmet yapısı anlayışıyla siz değerli ziyaretçileri en iyi şekilde ağırlayarak en üst düzeyde hizmet vermeye amaç edinmiştir. 

Kanatlı Alışveriş Merkezi`nin etik yapısı, kurulumu ve alanıyla birlikte bütün şikayetlerinizi değerlendirerek sizlere nezih bir ortamda aradığınızı rahat bir şekilde yorulmadan bulabilmeniz açısından alışverişlerinizi kolaylaştırmaya devam etmektedir. Açıldığı zamandan bu yana ziyaretçilerine kazançlı ve kaliteli alıverişi eğlence ile buluşturarak tüm misafirlerinden tam not almaktadır. Kanatlı Alışveriş Merkezi, Eskişehir`in hem kalite hemde ekonomik açısından kalkınması için de birçok sosyal sorumluluk ve kültürel organizasyona da imza atarak üstüne düşen görevi en hızlı bir şekilde yaparak yoluna devam etmektedir. Kanatlı Alışveriş Merkezi`ne gelen kişi sayısını her gün arttırarak kendi alanında bir marka olmaya devam etmektedir. Sunulan hizmette tekstilden, elektroniğe, spor giyimden, hipermakete,  aksesuardan, eğlenceye, yemek seçeneklerinden enfes tatlar eşliğinde sıcak ve soğuk içeceklere kadar birçok farklı alanda hizmet vermektedir.

 

Birçok marka karmasını bünyesinde bulunduran Kanatlı Alışveriş Merkezi, müşterilerine farklı bir atmosferde, keyifli ve huzurlu alışveriş imkanı sunuyor. Üst katta bulunan Yapay Kanatlı Sinemaları 10 salon ve 900 kişilik kapasiteye sahip. Sinema severler vizyondaki yerli, yabancı yeni filmleri Yapay Kanatlı Sinemaları`nın konforlu ve en son teknolojiyi kullanılan modern salonlarında izleme şansına sahip olabiliyorlar. Fast Food katı hem yemek yemeye gelenleri hem kahve molası vermek isteyenleri ağırlıyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder