Şikayet Yaz

Kipa Çanakkale Alışveriş Merkezi

Perakende zinciri olan Kipa, Çanakkale’deki mağazasını müşterilenin talep ve istekleri üzerine baştan aşağı yenileyerek yeni dokusuyla hizmet vermeye devam ediyor. 5000 metrekarelik alanda yenilenen dekorasyonuyla, Türkiye genelindeki farklı yarlede hizmet veren Kipa mağazalarında uygulanarak büyük bir ilgi ve beğeni kazanarak Çanakkale halkı ve Çanakkale`ye gelen turist müşterilerinin hizmet etmeye son sürat devam ediyor. 

Ziyaretçilerinin değişen beklentilerini ve istekelrini, alışveriş alışkanlarını yakından takip ederek, Ev dekorasyon alanında da yepyeni ve modern bir dekorasyon konsepti sunarak yeni ev kuranlara ve ev mobilyasını değiştirmek isteyenlere imkan sağlıyor. Yenilenen konseptiı ve ürün yelpazaesiyle her bütçeye yönelik ürünlere yer vererek bu alanda satış temsilcisi personellerini özel olarak eğitim vererek müşteri memnunuyetini ön plana çıkarmayı hedefliyor. Züccaciye, ev tekstili, aydınlatma ve dekoratif objeler başta olmak üzere herkesin ihtiyaç duyduğu ürünlerin yer aldığı bu alanda, müşterilerin aradıklarını daha kolay bulabilecekleri özel teşhir alanlarıyla da fark yaratıyor. Mağaza içerisinde yenilenen alanlarıyla birlikte ihtiyaca yönelik ürün yelpazesiyle zengin bir seçenek sunarak ve müşterilerinin bütçesine katkı sağlayan fiyatlar ile her zaman müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor.

Aylık ortalama 120 bin kişiyi ağırlayan Çanakkale Kipa AVM’deki başlıca yeniliklerden biri ise bebek dünyası alanı, Kipa’nın aileler ve çocuklar için sunduğu keyifli alışveriş zevklerini bir adım ileri taşıyor. Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen ve geliştirilen bebek dünyası alanı, bebekler için ayrı bölümlerdeki ürünleri bir araya getirerek ve alışveriş yaparken ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri mağazalar arasında dolaşmadan, kolay bulma imkanı sunduğundan rağbet görmeye devam ediyor. Anne ve anne adayları için için eğitici bilgilerin yer aldığı bilgilerler donatılan bebek dünyası alanında satılan ürünler arasında bebek bezi, şampuan, hazır mama, mama sandalyesi, puset, park yatak, çocuk giyim ürünleri ve telsiz ile yoğurt makinası gibi annelerin ihtiyaç duyduğu çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor. Çanakkale halkının ve buraya gelen turistlerin her türlü ihtiyacına cevap veren Kipa’daki tekstil alanı yenileyerek önceki yapıya göre iki katı genişliğe ulaşırken, sunulan ürünlerin sayısı da sürekli artmaya artırılıyor. Ayakkabı alanı da yenilenerek ziyaretçilerine her mevsim ve tarza göre ihtiyaçlarını karşılayacak ürün çeşitleriyle her zaman her kitlenin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

12 bini aşkın ürünü grubuyla müşterilerin beğenisine sunan Kipa Çanakkale Alışveriş Merkezi, 4 adet self servis kasanın eklenmesiyle birlikte müşterilerin alışveriş süresini kısaltarak yoğun hayat temposu içerisinde kolaylık sağlamaya devam ediyor. Mağaza, 113 kişiye istihdam sağlayarak kent ekonomisine de katkıda bulunuyor.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder