Şikayet Yaz

Korupark Alışveriş Merkezi

8 Eylül 2007 tarihinde açılışı yapılan Bursa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Korupark göz kamaştıran konsept ve benzersiz mağaza çeşitleriyle etrafındaki illerdeki ziyaretçilerininde ilgisini çekmeye devam ediyor. Yaptığı bir çok projeyle adından söz ettiren Tago Mimarlık bu mimari projesiyle adından bahsettirmeye devam ediyor. Korupark Alışveriş Merkezi 165.286 metrekare toplam inşaat alanı ve 71.267 metrekare işletme alanı ile 196 seçkin ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yaptığından ziyaretçilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor.  


İki kat kapalı otopark, üç kat çarşı ve bir sinema katından oluşan Korupark Alışveriş Merkezi büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, aydınlatma açısından gün ışığına olanak tanıyan mimari dokusuyla ve dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulundurarak Bursa’da alışveriş alışkanlıklarını değiştiren farklı bir alışveriş merkezi olma özelliğinide ortaya koyuyor.Seçkin mağazalarda binlerce markanın ürününe ulaşabileceğiniz Korupark Alışveriş Merkezi’ni farklı kılan özelliklerden birisi de 50 den fazla markanın ilk defa Bursa’da Korupark’ta açılmış olması. Toplam 69 ülkede 3 binden fazla mağazası bulunan dünyaca ünlü giyim markası ZARA ve Inditex grubunun tüm alt markalarının da Korupark içerisinde yer alması alışveriş merkezini farklı kılan özelliklerden biri olduğunu gösteriyor. Türkiye’de aynı bünyede ilk kez bir araya gelen dünya markaları da Korupark’ta yer alması tercih sebeblerinden biri olduğunu gösteriyor. 

Korupark Alışveriş Merkezi`nde bulunan markalardan olan Beymen, Boyner, C&A, Marks&Spencer, Mudo, Vakko gibi büyük mağazalar da alışveriş merkezinde yerini alan önemli olanlardan başlıcaları. Alışveriş merkezi içerisinde 12 bin metrekarelik alanı ile hizmet veren Kipa Extra ve binlerce ürün çeşidi ile Koçtaş yapı market de bulunmasıyla her türlü ihtiyaçlara imkan sağlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklı damak tatlarına alternatif tatların yer aldığı fast food alanında özel oturma alanlarına sahip restoranlar ve cafelerde yer almaktadır. 2500 metrekarelik çocuk eğlence merkezi de çocuk, genç, yaşlı her bireye hitap ettiğinden uğramadan geçlemeyen mekanlardan biri olduğunu gösteriyor. 

Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Korupark, en büyük sinema salonlarına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Cinetech Korupark sinemaları 9 sinema salonunda 1321 kişilik koltuk kapasitesi ile en son ses ve görüntü teknolojisini Bursa`lılarla buluşturuyor. Eğlence Alanları olarak Cinetech Sinemaları / 9 Salon / 1.321 Koltuk, Starpark Lunapark & Smart Play / Çocuk oyun alanı / 3.300m2 Bowling Salonu bulunmaktadır.

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder