Şikayet Yaz

Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi

80 dönüm üzerine kurulu 24.700 metrekare kapalı mağaza alanı bulunan Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin inşaatı Aralık 2012’de başlayıp ve Haziran 2014’de tamamlanarak 2 sene gibi kısa bir sürede kapılarını ziyaretçilerine açmıştır.

Bünyesinde 5M MİGROS,MANGO,LC WAIKIKI ,BURGER KING  gibi markaların yanında daha birçok markayı da barındırmaktadır. Avm içerisinde çocuklarınız için tasarlanmış KIDSVILLE ,AÇIKHAVA TİYATRO ve yetişkinler için tasarlanmış STRIKE BOWLING CAFE&BAR da mevcuttur. Kuşadası AVYM, alışılmışın dışında, çeşitli sosyal donatıları sayesinde çekim merkezleri olan bir alışveriş merkezidir.

Açık hava AVM anlayışı, amfi tiyatro, Ege & Akdeniz mimarisi, peyzaj düzenlemeleri, çocuk oyun alanları, sosyal ve kültürel etkinlikleri ile sadece bir alışveriş merkezi değil alışveriş ve yaşam merkezi (AVYM) olacaktır.Yöre halkın haricinde yerli ve yabancı turist ziyaretçilerinin de tatilllerine renk ve heyecan katacak Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bünyesinde bulunan seçkin marka karması, geniş ve nezih sokak konsepti, yılın 365 gününü anlık sürpriz etkinlik ve aktiviteleri ile donatan hem aradığınız ürünleri bulup ihtiyacınızı giderebileceğiniz hemde yorulmadan, sıkılmadan alışveriş yaparken zamanın nasıl aktığının farkına bile varamayacaksınız. 

Favorilerime Ekle

Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder