Şikayet Yaz
Laura Alışveriş Merkezi

Antalya Lara gerek yurt içi, gerekse yurt dışından gelen insanların, birlikte uyum içinde yaşadıkları, son yılların en çok tercih edilen yerleşim bölgesi olmuştur. Lara`da bulunan elit yaşam alanlarının yanı sıra, ülkemizin önde gelen turizm şirketlerinin merkez ofisleri bulunduğundan ziyaretçilerin uğrak yeri buluşma noktası haline gelmektedir. Dünyaca ünlü beş yıldızlı otellerin bulunduğu sahil boyu ile, kent merkezine gidiş geliş güzergahının üzerinde bulunan alışveriş merkezimiz; Lara`nın kalbindedir.

25.12.2004 tarihinde hizmete açılan ve toplam 24.112 metrekarelik kapalı alan üzerine inşa edilmiş olan Laura Alışveriş Merkezi hem ulusal hemde uluslararası en iyi markaların yer aldığı  80 mağaza içinde kaliteli ve ürün çeşitleri falza olan , sorunsuz ve güvenli 200 araçlık kapalı ve açık otopark, kendi sektörünün 1.sırasında olan 2M Migros süpermarket, en kaliteli ve üst düzey ses ve görüntü sistemlerinin yer aldığı AFM sinemalarına ait 6 adet sinema salonu, lezzetin keyfe dönüştüğü 14 restaurant ve cafe`den oluşan food court alanınıyla rahatlıkla karnınızı doyurup keyifli sohbetler edebileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

Alışveriş merkezlerinin asıl amacı ziyaretçilerinin en iyi şartlarda alışveriş yapmasını sağlamaktır. Alışveriş merkezimizde düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle ve aktivitelerle her kitleye hitap eden Laura, alışverişe daha eğlenceli bir hale gelmiş oluyor. 

Ünlü ve seçilmiş tekstil markalarıyla, her türlü zevke ve yaş aralığına uygun giyim aksesuar ve kozmetik ürünleriyle, Türkiye`nin ve Dünya`nın damak tadına uygun yemek ve fast foodları mekanlarıyla, çocukların eğlenceli zamanlar geçireceği oyun ve eğlence merkezleri ile en iyi hizmet ve kalite anlayışı ile ziyaretçilerimize sunuyor.

Laura Alışveriş Merkezi yönetimi birçok ülkelerdeki gibi bir yaşayış biçimi haline gelen alışveriş merkezleri yapısını, gelişmiş güvenlik ve temizlik hizmeti ile en kaliteli ve güvenilir alışveriş imkânını siz değerli ziyaretçilerine sunmak çabası içerisinde olduklarını belirtiyorlar.

Aradığınız her şeyi Laura`da bulacağınız gibi modern birşekilde alışverişlerinizi sıkılmadan, yorulmadan yapacaksınız ayrıca hoş sohbetlerinizi kahvelerinizi yudumlarken taçlandıracaksınız.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder