Şikayet Yaz
Lovelet AVM Samsun karadeniz sahil yolu üzerinde 1 Haziran 2012 tarihinde gösterişli bir tören ile açılomıştır. Bölgenin alışveriş merkezi ihtiyacını büyük oranda karşılayan Lovelet Alışveriş Merkezi 75.000 m2 arsa üzerinde toplam 36.520 m2 inşaat üzerine kurulmuş olan büyük bir avm`dir. İçinde 70`in üzerinde mağaza bulunduran Lovelet, Karadeniz`in en büyük outlet konseptli alışveriş merkezidir. 

Samsun Lovelet Alışveriş Merkezi `nin 1. katı mobilya markaları için 2014 yılında yeniden şekillendirilmiş ve mobilya mağazalarını outlet konsepti ile buluşturmuştur. Bu anlamda da Lovelet Samsun bir ilki gerçekleştirmiştir. Mobilyakent adı verilen bu özel bölümde bir çok ünlü mobilya markasının mağazalarını bulabilirsiniz. 

Ulaşım anlamında oldukça kolay bir konumda olan alışveriş merkezine ücretsiz müşteri servisleri ve Samsun - Çarşamba yönünde hizmet veren minibüsler ile de ulaşabilirsiniz. Kendi aracı ile gelecekler için de Lovelet açık ve kapalı olmak üzere toplam 1300 araçlık otoparkı bulunmaktadır. 

 

Favorilerime Ekle

Lovelet Outlet AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • projegezgini
    Samsun\`un gelecekte mobilya sektörü burada atacak gibi duruyor.. Diğer mağazalar için bir şey diyemem.