Şikayet Yaz

M1 Merkez Gaziantep AVM

Gaziantep’te şehir stresinden uzaklaşıp keyifli bir gün geçirmek ve alışverişi zevke dönüştürmek isterseniz, M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi`ne gelmeniz yeterli. Çağdaş mimarisiyle birlikte size hem nezih bir ortam eşliğnde hem de fırsat dolu kampanyalarıyla sizlere hitap ediyor.

Alışverişlerinizde sizlere sosyal yaşam etkinliklerinden faydalanabileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor. Siz ferah ortamda alışverişinizi yaparken çoçuk oyun alanlarıylada çoçuklarınızında keyifli anlar yaşabilecekleri bir ortam sağlamış durumda. Giyim ürünlerindeki dünyaca ünlü marka karmalarıyla, en son teknoloji kullanılan sinema salonlarıyla birlikte çocuk oyun alanları, fast food alanrıyla, yeme içme alanındaki restorantların enfes tatlarını tadacağınız alanlarıyla ziyaretçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Her yaşa hitap eden eğlence alanlarıyla birlikte karting ve lunapark ile hafta içi hafta sonu her zaman eğlenebilceğiniz  mekanların başında gelmektedir. 

Alışveriş ve eğlenceyi yılın 365 günü bir arada sunan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, LC Waikiki, Çetinkaya, ARC Trend, Pamidor,  U.S.Polo, Flo, Burger King gibi çok sevilen, çok beğenilen markalar bulunuyor.Lezzet bakımından da nefis seçenekler sunan ve alışverişin her anını güzel tatlarla daha da keyifli hale getiren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde çocuk oyun alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder