Şikayet Yaz

M1 Real Adana AVM

METRO PROPERTIES ve FİBA Group ortak yatırımı olan  M1 Adana Alışveriş Merkezi, 2000 yılında 105 mağaza ile hizmete girmiş olup 2017 Nisan ayında tamamlanan büyüme ve yenilenme projesiyle ile 90 bin metrekarelik alanda, 170 mağaza sayısına ulaşarak sizlere hizmet vermeye amaç edinmiştir. 

 

Ziyaretçilerine eğlence ile kültürel etkinlikler düzenleyerek fiyat ve seçenek açısından çok avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır. Modern yaşama uygun olarak tasarlanan M1 Adana, yeşilin hakim olduğu, açık alanlarında nefes alınan, kapalı alanlarında ise, gün ışığından maksimum ölçüde faydalanılan yeni nesil bir alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerinin dikkatini çekiyor. 

M1  Adana Alışveriş Merkezi’nin genelikle büyük ödüllü kampanyalar düzenleyip her anı fırsata çevirmenizi sağlıyor. Mağaza olarak ise sizlere Türkiye`nin ve dünyanın en kaliteli markalı mağazaları ile sizlere hizmet veriyor. Ziyaretçiler bir alışveriş gününü, gezerek, dinlenerek, etkinlik meydanında sosyal aktivitelere katılarak ve lezzet meydanında yemeğini yiyerek, açık havadan keyifle yararlandığı keyifli bir gün haline getirebilecek halde hizmet verdiğinden en uğrak alışveriş merkezlerinden biri olduğunu gösteriyor.

Real Hipermarket, Media Markt, Koçtaş, MadameCoco,English Home, Cinemaximum, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, Gap, Mango, Koton, Teknosa, Goldpark, Karaca ve Paşabahçe gibi uluslarararası pek çok marka ile sizi buluşturan M1 Adana Alışveriş Merkezi, her zaman ferah ve nezih ortam ile kentin en cazip alanlarından biri.

Enfes lezzetleriyle sizlerin damak tadı alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence aktiviteleriyle de alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder