Şikayet Yaz

Mall of İstanbul Avm

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall Of İstanbul AVM, İstanbul’un gelişen bölgelerinden Başakşehir’de Atatürk Havalimanı’nı TEM Otoyolu’na bağlayan kavşak üzerinde yer almaktadır. 23 Mayıs 2014’te hayata geçirilen Mall of İstanbul’da 350 mağaza ve binlerce marka hizmet vermektedir.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Avrupa ve Asya Kıtası’nı birbirine bağlayan TEM otoyolu üzerinde Başakşehir mevkisinde yer alan Mall of İstanbul’a ulaşım, toplu taşıma araçları, metro ve ücretsiz müşteri servisiyle kolaylıkla sağlanabiliyor.Alışveriş merkezini kültür-sanat ve eğlence alanlarını bir çatı altında toplayan Mall Of İstanbul AVM dünyaca ünlü mutfakların lezzetleriyle yemek yemenin keyfe dönüştürüldüğü bir alan haline gelmiştir.

Türk ve yabancı yazarların eserlerinin sergilendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların konserlerinin verildiği sanatseverlerin biarada buluştuğu, uluslararası sergilere ev sahipliği yapan, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence alanı olan ve Ülkemizin en büyük sinema komplekslerinden biri olan Mall Of İstanbul AVM başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da alışveriş kültürüne değer katmaya devam etmektedir.

Mall Of İstanbul AVM içerisinde ; 5M MİGROS, B&G STORE, BOSH, CHICCO, COLD STONE, ACCESORRIZE, ADIL IŞIK, AKER, BERSHKA, ATASUN OPTIK, COLIN`S, DEFACTO gibi markaların yanı sıra birçok dünya çapında markaya ev sahipliği yapmaktadır.

Favorilerime Ekle

Mall Of İstanbul AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Avm i çok beğendim ancak en çok mescide vermiş olduğunuz önemi çok takdir ettim.bir çok avm de ibadet bölümünü kötü ve en uçra yerlerde yapıyorlar.sizleri tebrik ederim
  • projegezgini
    Büyük ve devasa bir alışveriş merkezi. Markaları ve hizmetleri ile kendine has bir duruşu var. Kalite alışveriş merkezinin her yerinde kendini belli ediyor. Ben beğendim açıkçası.