Şikayet Yaz

Maltepe Park AVM

İstanbul’da yer alan Maltepe Park AVM’nin perakende alanını 75.000 metrekareye genişledi. İstanbul’un Asya yakasında hızla gelişen bölgelerin başında gelen konumuyla oldukça tercih edilen AVM lerden dir.

05 Eylül 2013’te açılan yeni Maltepe Park, 3 katlı, 250 mağaza, 2.000 kişi kapasite ile daha geniş bir yeme içme alanına, 36 restoran ve kafeye, satış alanı daha büyük bir CarrefourSA hipermarkete, 8 sinema salona, 3.500 araca yükselen otoparkı ile ev sahipliği yapmaktadır.

Ayrıca, yeni Maltepe Park AVM`de 15.000 metrekarelik ofis binası yer almaktadır. Cevizli Köprüsüne yakınlığıyla bilinen Maltepe E-5’in tam üzerinde yer alan konumu ve metro bağlantısı ile yeni Maltepe Park AVM ziyaretçilerini konforlu alışveriş ve eğlence anlamında tamamen yenilenmiş konsepti ile karşılıyor. Yenilenen yüzüyle ziyaretçilerine her zaman kaliteyi ve yenilikçi ruhunu yansıtmaya devam etmektedir.

Maltepe Park AVM içerisinde ; ADIDAS ,ADİL IŞIK ,ALTINBAŞ ,BEKO ,BEBETO , CALZEDONIA ,CHICCO, CARREFOUR SA , GRATIS ,GS STORE ,GREYDER , PANÇO gibi markalarla birlikte birbirinden değerli dünya çapında mağazalar yer almaktadır.

 

MaltepePark AVM Kat Planları

  • Zemin Katı Mağaza planları

 

  • 1. Kat Mağaza planları

 

  • 2. Kat Mağaza planları

Favorilerime Ekle

Maltepe Park AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder