Şikayet Yaz

Masko Mobilya Kenti

9 Mart 1984 tarihinde kurulan Masko Mobilya Kenti İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, ulaşımı kolay, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin  hemen  yanında, 778 mağazadan  oluşan, bir  Masko Mobilya Kenti`dir.

27.419  metrekare  inşaat  alanı  bulunan  Masko Mobilya Kenti inşaatı  tamamlanmış olup markalara kiraya verilmeye başlanmıştır. Masko Mobilya Kenti, kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden  fiyatları ile zengin  mobilya çeşidinin  yanında ; genç, bebe, mutfak, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ile  halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerine ev sahipliği yapmaktadır.

390.000 metrekare alanda toplam  610 mağazası bulunan Masko Mobilya Kenti’nin hedefi yerli ve yabancı tüketiciye yönelik üretimiyle, müşteri potansiyelini de hızla arttırarak, tüm dünyada tanınan, güven duyulan bir Mobilya Merkezi olmak, ülkemize kazandırdığı katma değeri maksimum oranda arttırmaktır.

Çağdaş teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan bilgili ve bilinçli mobilya tasarımcı ve üreticileriyle, mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesine kavuşan MASKO, kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden fiyatları ile zengin mobilya çeşidinin yanında ; genç, bebe, mutfak, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ile halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerinin gereksinimlerini eksiksiz tamamlamak görevini de üstlenmiştir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder