Şikayet Yaz

Meridyen AVM

Bursa`da bulunan Meridyen AVM kentte bulunan avmler arasında farklı konsepte sahip Avm ler arasındadır.2000 yılından beri faliyet gösteren AVM 7000 m2 alanda modern halk pazarı konsepti ile hizmet vermektedir.

Günde 20 bin ziyaretçiyi ağırlayan AVM giyim , kozmetik , kırtasiye , züccaciye nin de içinde bulunduğu sayısız çeşitte ürünleri hesaplı şekilde müşterilerine sunmaktadır.Avm de 50 mağazada 190 personelle satış yapılmakla birlikte 500 ün üzerinde hizmet sektörü çalışanı mevcuttur. Bursa`nın gözde semtlerinden olan Heykel`de faaliyet gösteren Meridyen AVM ziyaretçilerine iç ve dış mimariyle farklı bir konseptle karşılamaktadır.   

Meridyen AVM, Güvenlik ve temizlik hizmetleri, Özel eğitimli personeller ile titiz, dikkatli ve özverili çalışmaları ile müşterilerimizin güvenli ortamda alışverişlerini yapmalarını sağlayarak konforlu ve rahat alışverişin adresi olarak görülmektedir. Bursa’nın değerli halkına ve çevre illerden gelen ziyaretçilerine hem ekonomik hemde güvenli hizmet anlayışıyla sizi ağırlamaya devam etmektedir. Kurulduğu zamandan bu zamana kadar çeşitli iyileşmeler ve yenilemelerden sonra modern mimarisi ve kaliteli bir alışveriş merkezi haline gelerek hep yenilikçi ruhu benimsemiş ve buna göre en iyi dünya marka karmalarından oluşan mağazaları bünyesine katmıştır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder