Şikayet Yaz

Merkez Kayaşehir AVM

Merkez Kayaşehir AVM’de 63.000 metrekare alana sahip, 36.720 metrekare mağaza alanında 172 işletme, 8 salonlu sinema kompleksi, Merkez Kayaşehir Business işyeri yapısıyla ve uluslar arası oteller zinciri olarak Hilton Worldwide 144 yataklı Hilton oteli yer aldığından hem alışveriş merkeziyle hemde oteliyle bir konsept oluştur. 

Merkez Kayaşehir AVM bölge sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve kaliteyi uyguna sahip olabilmeniz sizlere hizmet veriyor. Merkez Kayaşehir AVM’nin mimarisindeki antik kentleri andıran temalı dokusuyla sizlere bambaşka bir konsept sunmaktadır. Su oyunları peyzaj ve dekorlarındaki mükemmel taş işçiliğiyle tüm ziyaretçilerinin gözlerini kamaştırmaya devam ediyor. 

Alışveriş merkezinin geceleri de gündüzleri kadar hareketli olması için uğraş verirken son teknoloji aydınlatma ve ledlerle Merkez Kayaşehir AVM’de geceler ışıl ışıl olduğundan gözlerinizi alamayacaksınız. Rahat gezme ve dinlenme alanlarıyla, açık ve kapalı teraslarıyla ziyaretçilerin içeride daha uzun süre kalmalarını sağlayacak her şey düşünüldüğünden ziyaretçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Merkez Kayaşehir AVM 8 Salonlu Sinema Kompleksi 656 metrekare, çocuk oyun ve eğlence merkezi 720 metrekare genç oyun ve eğlence merkezi 4048 metrekare yemek ve food court alanı, 3493 metrekare hipermarket alanıyla sizlere geniş ve ferah alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • meral
    Neden hafta arası servis yok