Şikayet Yaz

Meydan AVM Ümraniye

İşte size toplam kullanma alanı en geniş alışveriş merkezlerinden birini daha tanıtmaktan büyük keyif alıyoruz. Meydan AVM Ümraniye toplam 128 dönümlük göz alan arazisi ile Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinin başında yer alır.

Meydan AVM Ümraniye içinde yer alan IKEA, Real ve Media Markt ve 70 marka ile yılda 25 milyon ziyaret almaktadır. Alışveriş merkezi mağazaları, restaurantlar, cafeler ve son teknolojik özelliklere sahip 2.500 koltuk kapasiteli ultra lüks sinema salonları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Meydan AVM Ümraniye tasarımsal olarak yeşilin ve toprak renginin hakim olduğu, gün ışığı altında yeni nesil bir alışveriş merkezi olma özelliği de taşımaktadır. 

Meydan AVM Ümraniye bir çok ödülünde sahibidir. Bu anlamda Türkiye`nin en iyi alışveriş merkezlerinden biridir. Projenin aldığı ödüller;

 • 2008 Avrupa Topluluğu Çevre Ödülü Türkiye birinciliği
 • 2008 ULI Avrupa Mükemmelik Ödülü
 • 2008 çevreci ve sürdürülebilir özelliği ile Avrupa En İyisi Gayrimenkul Ödülü
 • 2008 ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü, Alışveriş Merkezi birinciliği
 • 2009 ICSC Alışveriş Merkezi Resource Ödülü
 • 2010 sürdürülebilirlik kategorisinde ICSC En İyinin En İyisi Ödülü
 • 2010 Avrupa-Afrika Emlak Ödülleri, Türkiye`deki En İyi Perakende Yatırımı Ödülü
 • 2013 AYD Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülü

Meydan AVM Ümraniye 1.500 araçlık açık otoparkı, 2.500 araçlık kapalı otoparkı, 34 engelli araç park alanı, 2.500 kapasiteli sineması, 325 güvenlik kamerası, 70 ulusal ve uluslararası mağazası ve 128 dönümlük arazisi ile ziyaretçilerine kıyaslanbması imkansız alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. 

Meydan AVM Ümraniye`ye ulaşım da gayet kolaydır. İster toplu taşıma raçları isterseniz kendi aracınız ile Anadolu yakasından ve Avrupa yakasından alışveriş merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Meydan İstanbul 2016 Mayıs istibari ile yenilenmeye girerek ziyaretçilerine çok daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Yenileme çalışmaları bittiğinde Meydan AVM Ümraniye çok daha büyük m2 kiralanabilir alana ve ziyaretçilerin çok daha rahat ziyaret eeceği mimari tasarıma kavuşmuş olacak. 

Yılda yaklaşık 32 milyon ziyaretçi kapasitesine sahip olan Meydan AVM Ümraniye’de dünyanın önde gelen perakende markaları olarak başta IKEA, Media Markt ve Real’in yanında, ulusal ve uluslararası 80’e yakın markanın mağazaları, restaurantlar, cafeler ve son teknolojik özelliklere sahip 2.500 koltuk kapasiteli sinema salonları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu arakamlar yenileme çalışmaları tamamlandığında çok daha fazla olacak gibi görünüyor. 

Favorilerime Ekle

Meydan AVM Ümraniye'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • byercet
  Meydan İstanbul`u eski halinden beri takip ediyorum. Ümraniye ismini genele yayıp İstanbul yapmaları güzel oldu belki ama Meydan İstanbul`un en kötü yanı sinema fiyatları bence. Bölge halkı için oldukça yüksek. Sadece IKEA ziyaretçilerine güvenip fiyat politikası belirlemek yanlış olmuş. Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi`nden beklentim daha yerele de hizmet vermeleri.