Şikayet Yaz
Migros Antalya Alışveriş Merkezi

Antalya her sene yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Migros Antalya Alışveriş Merkezi 6 Haziran 2001 tarihinde açılarak alışveriş merkezine kavuşarak, turizm gelirlerine ilave olarak alışveriş gelirlerinde de önemli artışlar kaydetmeye başlamıştır. Migros Alışveriş Merkezi, Antalya`nın turizmdeki popülaritesini arttırarak, şehrin, dev ve çağdaş bir alışveriş merkeziyle dünya turizmine alışveriş cenneti olarak da önemli yer sunmasına ve Türkiye`nin ve dünyanın önemli turizm yerleriyle her alanda rekabet içinde sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.

Migros Antalya Alışveriş Merkezi 32.000 metrekare alan üzerinde 130 dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazalarıyla, ulusal ve uluslararası düzeydeki kalite garantili prestij markalarıyla, geniş ürün çeşitleriyle, dünyaca ünlü Avrupa ve Türk damak tadına hitap eden geniş fast food alanıyla, kısa ve orta vadeli ihtiyaç maddelerine yönelik 30 kasalı 5M Migros Hipermarketiyle, Boyner, Zara, Mudo, Lcwaikiki, Lacoste, Diesel, Adidas, Nike, Swarovski ve Tommy Hilfiger gibi adından söz ettirmiş markalarla büyük mağazacılık güvenceleriyle ve sosyal etkinlikleriyle nezih bir ortamda alışveriş yapma keyfini uzun süre bekleyen Antalyalılar, buraya gelen gelen yerli ve yabancı turistler ve hatta Denizli, Mersin, Konya, Burdur, Isparta gibi komşu illerin halkınada hitap etmektedir.  Migros Antalya Alışveriş Merkezi`nde ihtiyaçlarına karşılık bulmaktadırlar.

 Migros Antalya Alışveriş Merkezi her gün sabah 10.00`dan akşam 22.00`ye kadar açıktır. Yaz aylarında ise Antalya`nın turizm merkezi olması nedeniyle, 4 aylık bir süre için, akşamları saat 23.00`e kadar açık kalmaktadır. Alışveriş merkezlerinin sıkıntılarından biri olan otopark sorunu olmadığından 1300 araç kapasitesine sahip olduğu için tercih nedenlerinden biri olmayı hak ediyor.

Alışveriş Merkezinin üç ayrı girişi olup, bunlardan ilki ana giriş, diğerleri zemin kat giriş ve eczane yanı girişidir. Merkez içinde, zemin kat, giriş kat ve 1. kat arasındaki bağlantı, 12 yürüyen merdiven ve 2 panoramik asansörle sağlanmaktadır. Bu özellikleriyle siz değerli ziyaretçilerimizin rahatlıkla alışverişinize yapma olanağı sunmaktır.

Hipermarket zemin katta yer almakta, 8 salonlu sinema ile yeme-içme alanları birinci katta yer almaktadır. Yemek yeme ve oturma alanları, güney tarafta Akdeniz ve Beydağı manzaralarına baktığından doğal güzellikleri gözler önüne seriyor. Ayrıca her üç katta toplam 130 ünlü mağaza bulunmaktadır.  Migros Antalya Alışveriş Merkezi içinde sigara içmek yasaktır.

 Favorilerime Ekle

Migros Antalya Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder