Şikayet Yaz

Mobiliyum Bursa Alışveriş Merkezi

Türkiye`de kurulan ilk mobilya AVM si olan Mobiliyum AVM Bursa Nilifer`de kurulmuştur.225.000 m² kapalı alanı, 200 mağazası, bulunan AVM Türkiye`de mobilya sektörünün en aktif olduğu alanlardan biridir.

Bursa İnegöl`de hizmet veren alışveriş merkezi, ekonomik ve sosyal bilinçle, 100.000.000 $’lık maliyetle projelendirilen Mobiliyum Bursa Alışveriş Merkezi TÜrkiye`nin, bölgenin ve dünyanın mobilya merkezi olması yolunda en ciddi yatırımlarını gerçekleştirerek dev bir mobilya satış komplekse dönüşmüştür, tamamen kapalı ve rahat bir mekanda binlerce ürün yepazesiyle müşterilerini buluşturdu. Mobilya alışverişine kolaylık ve keyif kattı.

Türkiye`nin bütün illerine satış yapılan, ayrıca yurt dışına da ürün ihraç edilen, ürettikleri mobilyaları mağazalarında sergileyerek sizlere her anlamda yardımcı olmaya çalışan birçok konusunda deneyimli dinamik personeller ile firmalarda toplam 30 bin personel bulunmaktadır.   Avm tamamen kapalı mekan ortamda hizmet vermektedir. Bu alanda Türkiye`nin en büyük mobilya alışveriş merkezi konumunda olmayı başarmıştır. Yüzlerce marka, binlerce ürün ile mobilya üreticileri bir arada, yeni evlenecekler veya evini yenileyecekler için hesaplı alışverişin adresi burası olmaya devam etmektedir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder