Şikayet Yaz

Modoko Mobilyacılar Sitesi

1969 yılında kurulan Mobilya Doğramacılar Kooperatifi yani kısaca Modoko Mobilyacılar Sitesi, Ülkemizde mobilya sektörünün lideri konumunda hizmet vemektedir.

Modoko Mobilyacılar Sitesi, kurulduğu zamandan bu güne ürettiği zengin modeller ve kusursuz kalitedeki mobilyaları ile önem kazanarak sadece yurtiçinden gelen ziyaretçilerine değil, yurtdışına yaptığı ihracatla da adından söz ettirmektedir. Modoko Mobilyacılar Sitesi`de alabilecekleriniz sadece mobilya ile sınırlı değil.

Halıdan perdeye, duvar kağıtlarından aksesuarlara, aydınlatmalardan bahçe mobilya ve aksesuarlarına varan geniş ve farklı bir ürün çeşitleriyle siz değerli ziyaretçilerini beklemektedir.İstanbul`da inşaat sektörünün bir hayli hızlanmasıyla 1 yılda yapılan 80.000 konutun mobilya ihtiyacının karşılayarak, hem bölgeye hemde Türkiye`nin diğer şehirlerine de mobilya sevk edilmesinde üzerine düşen büyük bir görevi yerine getirmektedir. 

Modoko Mobilyacılar Sitesi içerisinde bulunan firmalarının yurt dışına yaptıkları satışlarla ülkemizin ekonomisine katkı sağlanmaktadır. Sizlerinde mobilya ihtiyacınız varsa mobilya almak için günlerce dolaşıp yorulmayın. Zamanınızı Modoko Mobilyacılar Sitesi`ne ayırın. İçerisinde yüzlerce kaliteli birbirinden farklı mobilya dizayn mağazalarıyla 150.000 metrekarelik alanda dünya standartlarında üretilen mobilyalarla haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Mobilyanın başkenti Modoko Mobilyacılar Sitesi`nde zevkinize ve bütçenize uygun binlerce seçenek bulabilme imkanı sunmaktadır.

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder