Şikayet Yaz

Nata Vega Outlet AVM

Nata Vega Outlet AVM, adını güneşten 50 kat daha parlak bir yıldız olan Vega’dan almaktadır. Ankara`nin en parlak yıldızı olan NATA VEGA’nın logosundaki 4 yıldız, çekirdek bir aileyi temsil etmektedir. Nata Vega Outlet AVM herkes için rengarenk bir dünyadır. Hayatın sıcak, eğlenceli, keyifli, içten olduğu bir dünyada yıldızlarının dinamik ve yükseklere uzanan çizgisi, onun daima yenilenen, daha iyiyi hedef leyen bakış açısını temsil etmektedir.98 metre ile ülkemizin en büyük akvaryum tüneline sahip olan NATA VEGA’nın dev akvaryumun alanı 5.000 metrekaredir. NATA VEGA Outlet Center, Türkiye’de bir ilkleri yaşatarak ulusulararası ünlü otomobil devlerinin markaları ve modellerinin bulunduğu showroomlarıyla birlikte bu markaların yetkili teknik servislerini bir arada bünyesinde bulundurarak sizlere en üst düzeyde hizmet vermeye devam ediyor.

NATA VEGA Outlet Center’ın rengarenk ve yaşam dolu yapısından esinlenerek Ankara`lıların en eski yerleşim yerlerinden biri olan ve en sevdiği yerlerden biri olan Ulus Hali görünümüyle oluşturulan bir şehir dekorasyonu tasarlanmıştır. Bu nostaljik yapı içerisinde konuklar, bir pazar yeri anbiasının doğallığı ve güzelliğiyle içerisinde isyedikleri tadı dünyaca ünlü ve yöresel çeşit lezzetin arasından kendi arzularıyla seçebilme keyfini tadma imkanları bulunmaktadır.

Dünyanın önde gelen markalarından ; ADIDAS , ATASAY,BOSH ,COLIN`S,BURGER KING gibi markaların yanı sıra yerel perakende firmalarından , BEYMEN , KARACA ,BEREKET DÖNER ,DEFACTO , FLO gibi markalara da ev sahipliği yapmaktadır. AVM de ayrıca PRESTIGE sinemalarına ait sinema salonu da mevcuttur.

 

Favorilerime Ekle

Nata Vega Outlet AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Filiz çalışkan
    Servis olmadığı için kkırkkonaklardan gelemiyorum üzgünüm