Şikayet Yaz

Ncity Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü ve kaliteli markalarını Diyarbakır`lılar için Ncity Alışveriş ve Yaşam Merkezi`nde bir araya getirilerek 60 mağazanın ve 50.000 metrekare’lik alan üzerine kuruldu. Ncity Alışveriş ve Yaşam Merkezi`nde ilkleri Diyarbakır halkına sunan ve sosyal yaşam hayatını değiştiren, kültür ve ekonomi yönünden bölge halkına hizmette sınır tanımayan bu alışveriş merkezi`nde 8 adet sinema salonu ve 300 araçlık otopark alanı mevcuttur.

Uzun yıllardır ilgi eksikliği, yatırım yapılmaya korkulan , yoksunluklar ve acılarla yaşamış olan yorgun şehir Diyarbakır’a kimsenin üstesinden gelemeyeceği bir yatırım yaparak Türkiye’nin modern alışveriş merkezlerinden biri haline gelen bölgenin ise en büyük alışveriş merkezini kurarak, çağdaş toplumlarda sosyalleşme, kaliteli ve ekonomik alışveriş ihtiyacını son derece önemli olduğu şu günlerde Türkiye’nin ve dünyanın saygın markalarını bölge halkı için alışveriş merkezinde bir araya getirdik.

Ayrıca Diyarbakır`a 1020 kişiye istihdam katkı sağlayan Ncity Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçilerine her alanda yenilikçi olduğunu ispat etmeye devam ediyor. Gerek alışveriş alanlarıyla, gerek yeme içme alanlarıyla Diyarbakır halkına sosyal yaşam alanlarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstererek insanların biarada eğlenmesi, alışveriş yapması, yemek yemesi ve sinemaya gitmesi gibi sosyalleşmeye yönelik adımlar atılmasında öncü oldu. Kaliteli ürün yelpazesine sahip olmak la birlikte her kesime hitap edebilen bir alışveriş merkezi haline geldiğinden bölge halkınında ilgi odağı ve uğrak yeri haline gelmiştir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder