Şikayet Yaz

Next Level AVM

Ekim 2013 tarihinde kapılarını açan mimarisi ile başkentin ilk karma sosyal yaşam projesi olan Next Level AVM ofis, rezidans ve alışveriş merkezi ile şehrin en gelişmiş konumu ile Söğütözü’nde hizmet vermektedir. Eskişehir ve Konya ulaşım yollarının kesiştiği noktada yeraldığından ulaşım açısından skıntı çekmeden ulaşabilitsiniz. Başkentin sosyal yaşamında yenilikleri ve ilkleri bir araya sunan bu mimari ile konforlu alışverişe doyamayacaksınız. Next Level AVM, lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının genel merkezleri arasındaki konumuyla herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. 

 

Next Level AVM 35.000 metrekarelik alanda inşa edilmiş olup 120`ye yakın seçkin mağaza karmalarıyla, 7.500 metrekarelik peyzaj bahçe alanı ve 1.400 araçlık otopark alanı yer aldığından otopark sorunu olmadan konforlu bir alışveriş sunmaktadır. Next Level AVM, dokusundak detayları, üst tavanı şeffaf süs havuzlarından içeriye süzülen gün ışığı ile sizlere ferah, nezih ve konforlu bir alışveriş ortamı sunarak keyifli zaman geçirme imkanı veriyor.

Kafe ve Restoranlarıyla yeni bir trend haline gelen Podyum, farklı damak tatlarını, doğadan esinlenen yeşil konsepti ve içinizi açan havuzlarıyla nezih ve ferah bir ortamda buluşturuyor. Ayrıca Podyum katta, müstakil girişi ile 2 bin 500 metrekarelik Next Level Cinemaximum Sinemaları, Dolby Atmos ses sistemi, 2D ve 3D teknolojileri ile gösterim yapan tüm salonlarında, konfor ve kaliteyi birleştiren benzersiz bir sinema keyfi yaşatıyor.

Anne ve Babaların alışverişlerini yaparken, çocukların da eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanan oyun alanı Next Play, 3 – 10 yaş arası çocuk misafirlerin hayal dünyasını renklendiriyor.Next Level Alışveriş Merkezi, haftanın 7 günü 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

2500 m2 lik sinema salonunu içerisinde barındıran NEXT LEVEL AVM  3-10 yaş arası çocuklar için tasarlanmış özel NEXT PLAY alanı ile de çocuk ziyaretçilerini farklı bir hayal dünyasına götürmektedir.

Bünyesinde ; ARCHY KIDS , B&G STORE , BURGERKING ,BORIS DIAMOND , DIESEL , GREENWICH gibi birçok üst düzey markanın yanı sıra sayısız mağazayı barındırmaktadır.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder