Şikayet Yaz

Olimpa Başakşehir AVM

Olimpa Başakşehir AVM ile istanbul`un gözde ilçelerinden biri olan Başakşehir`de inşa edilerek yeni bir sosyal yaşam alanı olarak hizmet vermektedir.

Başakşehir bölgesinde ilk ve tek alışveriş ve cazibe merkezi olan Olimpa Başakşehir AVM, inşası Fuzul Yapı tarafından Başakşehir bölge halkına hizmet verilmesi için projelendirilmiştir. Başakşehir ve çevre bölge sakinleri için muhteşem bir alışveriş deneyimini kazabdıran çekim yeri olarak görülen Olimpa Başakşehir AVM eğlence ile konforlu alışveriş keyfini yaşamanız için haftanın 7 günü hizmet vermeye başlamıştır.

Başakşehir bölgesine yeni bir alışveriş kültürü getiren aradığınız ve ihtiyacınıza cevap verebilen bir yaşam alanı olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Olimpa Başakşehir AVM ulaşım ve seçkin markaları yönünden sorunsuz bir cazibe merkezidir. Çağdaş yüzü, rahat gezinme alanlarıyla alışveriş kolaylığı sağlayan planı ile Başakşehir`e yakışır bir çekim merkezi olmuştur. Başakşehir`in bölgesinin cazibesini kat kat arttırmıştır.

Başakşehir`in alışveriş ve eğlence kültürünü karşılayan Olimpa Başakşehir AVM, ücretsiz servisleri, metro ve otobüs durağına yakınlığı, sağladığı istihdam ve üst düzey müşteri memnuniyeti sunmasıyla, Başakşehir`in sosyal yaşam alanında uğrak yeri ve buluşma noktası olma durumundadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Ayse Baycar
    Merhaba Ziyagokalp Ayazma evleri olarak biz de Olimpa’ya kolay ulasim istiyoruz.Servislerinizin Basak pazar servislerinin gectigi noltalardan gecmesini rica ediyoruz.Bilginize…
  • Büşra tuna
    Servisler gelmiyor iptalmi ?