Şikayet Yaz

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi

Anadolu iletişim ve otoyol ağının tam ortasında , Afyonkarahisar merkezine sadece 10 dk mesafede Özdilek AVM bünyesinde departman mağazalarını ,gelişmiş hipermarketi ,farklı kafe ve restoranları ,çocuk eğlence mekanlarını ,çocuklu aileler için çocuk bakım odaları ve araç ile gelen müşteriler için akaryakıt istasyanonu ile geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.

Anadoluya seyahat eden yolcular için ideal bir mola yeri özelliğini de taşıyan Özdilek avm çocuk müşterilerilerine eğitimli personeller eşliğinde haftasonları farklı aktiviteler düzenlemektedir. Düzenlediği kampanyalarlada adından sıkça söz ettiren Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi iş stresinden biraz uzaklaşmak isteyenler tarafından bir hayli ilgi görmeye devam ediyor.

Çeşitli ürün gruplarıyla beraber her yaşa ve her bütçeye hitap etmesiyle bölge halkınında uğrak yeri olmaya devam etmektedir. Çeşitli aktiviteleriyle ziyaretçilerine hoş ve heyecanlı zaman geçirmesi sağladığından yoğunluğu gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Afyonkarahisar ilinin meşhur lokumlarını tatmak ve satın almak isteyen değerli müşterilerinin başvurabileceği lokum fabrikasını da bünyesinde barındırmaktadır. 

Bölgede en yoğun trafiğin yaşandığı yolların kesiştiği noktada, Afyon merkeze 10 km uzaklıkta olan Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, Mağaza, Market, Kafe-Restoran, çocuklar için Starpark, Çocuk Bakım Odası ve Benzin İstasyonu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehirlerarası Seyahat eden misafirler için sürekli tercih edilen bir mola yeri olmasıyla, bölge halkınında başlıca alışveriş merkezi konumundadır. 

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi ayrıca lokum üretim tesisleri bulunmaktadır. Özellikle seyahat edenler için Özdilek’ten taze lokum almak bir gelenek haline gelmiştir. Ayrıca üretilen lokumlar diğer Özdilek Alışveriş merkezlerinde de satışa sunulmaktadır.Toplam 12,500 m2 üzerine kurulu Özdilek Avm siz değerli müşterilerini beklemektedir.

Favorilerime Ekle

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder