Şikayet Yaz

Pakt Plus Alışveriş Merkezi

Pakt Plus Alışveriş Merkezi Çanakkale Biga`da bulunmaktadır ve 2013 yılında faliyete geçmiştir.12.000 metrekare kullanım alanına sahip alışveriş merkezi ayrıca 29 mağaza 12 nokta 4 sinema salonu ,restoran ve kafelere ev sahipliği yapmaktadır. Alışveriş merkezinin iç ve dış mimari yapısıyla, gerek konumuyla gerekse bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayabilmesiyle bir uğrak yeri oluşturmuştur.

Pakt Plus Alışveriş Merkezi kentin tam kalbinde yer aldığından, Biga Belediyesi ve Biga meydanının tam merkezine konumlandırılmıştır. Biga Bandırma yolundan da kolaylıkla görülen ve göz kamaştıran Pakt Plus Alışveriş Merkezi bölge halkına ve bölge dışından gelen ziyaretçilerine hizmet etmeyi kendine görev edinmiştir. Modern mimari dokusuyla tam bir sosyal yaşam kompleksi olarak her türlü ihtiyacınıza karşılama ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir yönetim şekliyle ziyaretçilerine alışveriş öncesi ve sonrası olarak müşterilerinin memnun ayrılmasını sağlamaktadır.

Pakt Plus Alışveriş Merkezi 2.400 metrekarelik zemin alanına sahiptir. 13.000 metrekarelik mağaza alanına sahip olan yapının ana girişi arazinin güneyinde bulunmaktadır. Biga Meydanı ile Alışveriş Merkezi arasında kolay yaya ulaşım bağlantısı sağlanmaktadır. Ayrıca bu bağlantı meydanın altındaki kapalı otopark ile alışveriş merkezi otoparkı ile de sağlanmıştır. 

Avm içerisinde ; LC WAIKIKI , KİPA , DEICHMANN , GÖNÜL KAHVESİ , COLIN`S , KIĞILI , ENGLISH HOME , YARDS , ESSE , COLLEZIONE , GRATIS , PIERRECARDIN,SPORBOX ,BİMEKS ,BURGER KING gibi dünya çapında yerli ve yabancı markalar bulunmaktadır. 

Zemin katta; Market, Mağazalar, Kafeler,
Birinci katta; Mağazalar,
İkinci katta; Restoranlar, Fastfoodlar, Çocuk eğlence merkezi, Sinemalar ve Teraslar,
Çatı katında; Alışveriş Mağazası Yönetim Bölümleri
Bodrum katta; Servis Birimleri, Teknomarket, Otopark

Favorilerime Ekle

Pakt Plus Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Berfin
    Bir yanlışlık olmuş bu avm Çanakkale/Biga da
  • Ertan Kara
    Merhaba sayın yetkili. Ben Ertan Kara. Kendimin yazıp yönettiğim DORA İLE YAŞLI PALYAÇO adlı çocuk oyunumu Alışveriş Merkezinizde sergilemek istiyorum. Sanat ve sanatçıya vermiş olduğunuz destek tarafımca bilinmektedir. Oyunun Teks, afiş ve videosu bulunmaktadır . Gereğini bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla...