Şikayet Yaz

Park Afyon Alışveriş Merkezi

Park Afyon AVM Afyonkarahisar il merkezinde 10 Eylül 2015 yılında hizmete girmiştir.45.000 m2 alana kurulmuş 4 katttan oluşan 160 mağazası bulunan Park Afyon 26 restaurant ve kafesi, 8 salonlu sineması, eğlence merkezi ve buz pisti ile şehre renk katmaya devam ederken yerel ve uluslar arası moda markaları, çok katlı mağaza konsepti, süpermarketi, teknoloji marketi, sineması, bowling salonunu, çocuk eğlence alanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Park Afyon, şehrin tam merkezindeki olmasıdan dolayı, güçlü marka karması, çağdaş mimarisi, müşteri odaklı yönetim anlayışı ile şehrin yeni alışveriş, buluşma ve eğlence noktası olarak hizmet vermektedir. Afyonkarahisar`lıların ve çevre illerden gelen ziyaretçilerinin sosyal yaşamının vazgeçilmez bir parçası olarak görülmektedir.

 

 

Park Afyon, Batı Anadolu’da bir kavşak noktası olan Afyonkarahisar’ın şehir merkezinde, eski otobüs terminali arazisinde inşa edilen bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak 10 Eylül 2015’te hayata merhaba dedi.

Park Afyon Avm 1150 araç kapasiteli otoparkı ve 2 bin kişiye hizmet veren yeme içme bölümüyle Yerel Ve ulusal mutfakları içinde barındıran bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.Park Afyon mağaza çeşitliliği , güçlü markaları barındırması ve mimari açıdan yenilikçi hizmetiyle farkını ortaya koymaktadır. Emek ve yerel sermayenin ortak girişimleri sayesinde kurulan Afyon Girişim A.Ş. yatırımı olan Park Afyon bölgesinde öncü AVM`lerden birisidir.

 

 

 

 

 

Favorilerime Ekle

Park Afyon Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder