Şikayet Yaz

Pelican Mall AVM

Avcılar bölgesi ve çevre bölgelerde yaşayan ziyaretçilerine farklı bir konsepte alışveriş ve yaşam merkezi olarak aradığınızı bulabilceğiniz, öğle ve akşam yemeklerini yiyebileceğiniz, A dan Z ye tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için hizmet kalitesini yükselerde tutmaya çalışam sosyal yaşam merkezi olma yolunda ilerlemektedir.

Pelican Mall AVM, bünyesinde dünya ve yerli seçkin markalarını bulundurmasıyla adından söz ettiren çağdaş mimari yapısının yanı sıra gün ışığından yüksek derecede faydalanılabilen konsepti, geniş koridorları, farklı dekorlarıyla, özel peyzaj çalışmaları, süs havuzları, dinlenme alanlarının yanı sıra teraslı cafeleri ile alışveriş kültürüne yeni bir boyut kazandırarak sosyal yaşam alanları olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Mimari yapısındaki çelik konstrüksiyon ağırlıklı yapıdan oluşan Pelican Mall AVM’de 4 kattan oluşup ortalama 100 seçkin mağazalarıyla misaifrlerine hizmet vermeye devam etmektedir. 4.000 metrekare Carrefour hipermarket alanı, 9 salondan oluşan SinemaPink kompleksi, Vatan Computer teknoloji marketi, Buz Pisti, Bowling ve çocuk oyun alanları ile de tartışmasız bir cazibe merkezi olarak her yaşa hitap ediyor.

Favorilerime Ekle

Pelican Mall AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Sadece cinemasını kullandığım avm başkada hiçbirşeyi güzel değil doğru düzgün mağaza bile yok cinema ve girişteki bir, iki cafesi ayakta tutuyor.cinemasınada bilet almadan girebilirsin çünki çalışanlar orda bile durmuyor rezalet kısacası
  • Kzkrnes
    pelican mall avm gördüğüm avm ler arasında seçimi güç ama gidilebilir bir avm gibi görünüyor.. çeşit yok ama cafe leri güzel :)
  • sevda
    Özellikle Marmara Caddesine verdiği ücretsiz servis hizmetinden dolayı Pelican Mall AVM \`yi tebrik ederim.