Şikayet Yaz

Pendorya AVM

17 Aralık 2009 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını görkemli şölenle açan Pendorya AVM, Türkiye’nin ilk özel sermayeli yatırım bankası Türkiye Sınai Kalkınma ve Yatırım Bankasının iştiraki TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının ilk yatırımı olarak hizmet vermeye başladı.

Çağdaş mimari yapısı, konum ve yenilikçi hizmet anlayışına sahip Pendorya AVM’nin  bölge halkına ve çevre ilçelerin ziyaretçilerinin beğenisini kazanarak her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmaya devam ettirmektedir. Bunun yanı sıra inşaat sürecinde 2500 kişiye ve açılışı ile de 1200 kişiye iş istihdamı sunarak türkiye ekonomisine katkıda bulunmuştur.

Mimari yapısındaki gün ışığından verimli şekilde yararlanmak üzere tasarlanan ferah iç mekanları ve yaz - kış rahat edebileceğiniz, dinlenme ve açık alanlarıyla Pendorya AVM, alışveriş merkezi haricinde sosyal yaşam alanı ziyaretçilerine sunmaya devam ediyor.

Pendorya, ev dekorasyon ihtiyaçlarının tümünü bünyesinde bulunduran 8500 m2’lik alana sahip Eskidji Bazaar, Avrupa’nın en büyük elektronik marketlerinden 5500 m2’lik alana sahip Media Markt, MM Migros olmak üzere, toplam 80000 m2 kapalı alana sahip 105 mağazası ve Maltepe - İzmit güzergahındaki ilk sinema kompleksi olan 8 salonlu Cinemaximum sinema kompleksi ile tüm ziyaretçilerin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.Pendorya AVM; yeni konut bölgeleri, marina, üniversite, teknopark ve fuar alanı gibi yatırımlar ile hızlı bir gelişim trendi gösteren Pendik’te, sahile 1,5 km. ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 8 km. mesafede yer alıyor. Ayrıca E-5 üzerindeki merkezi konumuyla Pendorya, sadece Pendiklilerin ve bölge halkının değil, herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder