Şikayet Yaz

PrimeMall Gaziantep Alışveriş Merkezi

Ülkemizde üçüncü projesi olan `Primemall` Gaziantep`te PrimeMall Gaziantep Alışveriş Merkezi`ni 13 Eylül 2013 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı. 150 milyon dolarlık yatırım projesiyle hayata geçen PrimeMall Gaziantep Alışveriş Merkezi, 56 bin metrekare mağaza alanıyla Güneydoğu`nun en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

 

Yenilikçi anlayışının dekorasyonlarla bir araya getirerek başarılı şekilde oluşturulan modern mimari tasarımı ile Gaziantep yöre halkının ve çevre illerdeki ziyaretçilerinin çekim noktası olmuştur.PrimeMall Gaziantep Alışveriş Merkezi, modern mimarlık anlayışı ile zengin yerel kültürleri ortak bir paydada birleştirilmesiyle tasarlanıp kentin yeni gelişmekte olan bölgesinde konumlandırlarak bölgeye değer katma amacıyla projelendirilmiştir. Alışveriş kültürünü ihtiyaçtan öte bir keyif haline getirmek için uğraş veren bir alışveriş merkezi olarak adlandırılmaktadır.

 

Her yaşta ve kesime hitap eden ürün yelpazesiyle birilikte dünyaca ünlü marka karmasıyla ekonomik olarak da her bütçeye hitap etmektedir. Prime Mall Gaziantep Avm,  Gaziantep bölgesinin alışveriş merkezlerine olan bakış açısını değiştirerek alışveriş ihtiyacını yorulmadan keyif verici anbias yaratarak aradığınız her türlü ürün ve çeşitlerini bulabileceğiniz büyük alışveriş merkezi olan PrimeMall Gaziantep Alışveriş Merkezi`de 165 mağaza, sosyal alanlar, zengin yemek kültürü olan restoranları, 500 araçlık kapalı ve açık otoparkı bulunduğundan her alanda size en üst düzey hizmeti sunmaya devam etmektdir.

 

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder