Şikayet Yaz

Primemall İskenderun AVM

Prime Development’ın ülkemizde gerçekleştirdiği ilk proje olan Primemall İskenderun AVM 25 Ağustos 2010 tarihinde açılışı yapıldı. 4 kattan oluşan alışveriş merkezinde ihtiyaç duyulan tüm ürün grupları ve mağazarları bulunmaktadır. Modern bir anlayışla planlanan Primemall’un iç dekorasyondaki tasarım ve konfor ön planda tutularak. bölgenin yerel mimarisi ve doğal güzellikleriyle bütünleşen, ilklerin tasarımı ve geri dönüşümlü ekipmanlar bir arada kullanılarak, çağdaş ve göze hitap eden bir tasarım uygulanarak yenilikçi ruh yansıltılmıştır. Projenin uzun ömürlü olması ve enerji tüketiminin her zaman ekonomik düzeyde seyretmesi için gerekli tüm çalışmalar titizlikle gerçekleştirilmiştir.

Alışveriş merkezi yönetimi ziyaretçilerine çok çeşitli aktiviteler, uluslararası üne sahip marka karması, yöresel ve dünyaca ünlü mutfakların enfes lezzetleriyle birlikte cafe ve restorantlar, süperpermarket, kafe - restorantlar, 8D en son teknoloji donanımlar ile sinema kompleksi, bowling, tekstil, teknoloji elektronik, ev dekorasyonu, çocuk oyun alanı, kuyumcu ve banka gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü mağazaları bünyesinde bulundurarak aradığınızı rahatlıkla bulabileceğiniz bir hizmet noktası olmuştur. Primemall İskenderun AVM  sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda eğlence merkezi ve tüm İskenderun halkı ve çevre illerden gelen ziyaretçiler için bir buluşma noktası haline gelmiştir. Ziyaretçiler huzurlu, güvenli ve nezih bir ortamda alışveriş yaparken, konforun ve rahatlığın tadını çıkarabiliyor. İç mekan ışıklandırma, geneli özel camla kaplı kubbeler, gün ışığından maksimum fayda sağlarken, ziyaretçilerimiz gün içinde zaman kavramlarını hissederek ve görerek keyifli ve uzun saatler geçirmesi sağlanıyor. Faaliyette olan tüm katlar; yaşayan özel yeşil alanlar, özel su ve ışık oyunları etkinlikleriyle birlikte havuz ve dinlenme alanlarıyla gerçek atmosfer görüntüsü ve duygusu yaratılarak alışverişe yeni bir boyut kazdırmıştır.

PerAModa 2014 Ödülü

Prime Development’ın Türkiye’deki ilk projesi olan Primemall İskenderun, PerAModa 2014 Ödülleri’nde “Anadolu`da Yılın En Başarılı AVM Projesi” ödülünü kazandı. Çağdaş bir anlayışla projelendirilen Primemall İskenderun, sektörün “enleri”nin belirlendiği ödül töreninde, enerji tüketiminin her zaman optimum düzeyde tutabilen özelliği ile dikkat çekerken kentin mimarisi ile uyum sağlayan tasarımı ile de beğeni topladı.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder