Şikayet Yaz

Sabah AVM

2005 yılının mayıs ayında ziyaretçilerine kapılarını açarak hizmet vermeye başlamıştır.Karadeniz bölgesinde Giresun`da konumu itibari ile ulaşımı kolay olan bir alışveriş merkezi olarak Giresun halkına sosyal yaşam alanı sağlayarak ihtiyaçlara yönelik tüm ürün gruplarıyla bereaber her bütçeye ve her kesime hitap eden marka karmasıyla size kaliteli alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor.

Sabah AVM bölgenin yerel turistlerine ve yabancı turistlerininde ilgisini çekerken alışveriş kültürünü yayarak sosyal yaşamlarına renk kattığından çekim yeri haline gelmiştir. Dünyaca ünlü hipermaketin markası olan carrefour`unda bünyesinde bulundurduğu Sabah AVM, giyim mağaza dükkalarıyla birlikte enfes tatlar tadabileceğini restoranlarıyla, kahvenizi yudumlarken dinlenebileceğiniz cafeleri ve çoçuklarınızın eğelenebileceği çoçuk oyun alanları sunuyor.

Günlük yaşamınızdaki stresinizden sizleri arındıracak etkinliklerle sizlere keyif verecek aktiviteler heyecanlandıracak bir alışveriş merkezi olması sebebiyle hem konum olarak Giresun`un sosyal yaşam kenti olan Sabah AVM yılın 365 günü sizlere en üst düzey hizmet politikası anlayışıyla ziyaretçilerinin memnun ayrılmasını sağlıyor. Ayrıca alışveriş esnasında dinlenebileceğiniz alanlarda mevcuttur. Karadeniz bölgesinin doyumsuz yeşili ve sosyo ekonomik yapısı ile her geçen gün cazibe merkezi haline dönüşen Giresun`da yeni bir alışveriş ve eğlence merkezi sizleri bekliyor..Yorulduğunuzda, acıktığınızda, bir mola vermek istediğinizde, canınız bir yudum sıcak çay, kahve çektiğinde sıcacık ve güvenli ortam sizi bambaşka dünyalara taşıyacak. Sizleri dostlarınızla ve sevdiklerinizle Sabah Center`in lezzet dünyasına davet ediyoruz..

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Ertan Kara
    Merhaba sayın yetkili. Ben Ertan Kara. Kendimin yazıp yönettiğim DORA İLE YAŞLI PALYAÇO adlı çocuk oyunumu Alışveriş Merkezinizde sergilemek istiyorum. Sanat ve sanatçıya vermiş olduğunuz destek tarafımca bilinmektedir. Oyunun Teks, afiş ve videosu bulunmaktadır . Gereğini bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla...Yorum Yaz...