Şikayet Yaz
Samsun `un Merkez ilçesi olan İlkadım `da Samsun Otogarı `nın hemen yanında hizmet veren ve içinde 42 mağazası bulunan Makro Samsun AVM, bölgenin en çok ziyaret alan alışveriş merkezlerinden biridir. Konumu itibari ile ulaşımı gerek toplu taşıma araçları gerekse kendi aracınız ile rahatlıkla gerçekleştirilebilen Makro Alışveriş Merkezi başta Makro Market olmak üzere tüm mağazaları ile Samsun halkının ilgisini çekmektedir. 

Makro Samsun Alışveriş Merkezi tüm aileniz ile birlikte keyifle alışveriş yapabileceğiniz bir AVM `dir. İçinde outlet mağazalar, Makro hiper market, cafe ve restaurantlar ve çocuk oyun alanları yer almaktadır. Ayrıca alışveriş süresince aracınızı rahatlıkla park edebileceğiniz 500 araçlık açık otoparkı da bulunmaktadır. 

Giyimden mobilyaya, teknolojiden ofis ürünlerine, kuaförden kuru temizlemeye kadar onlarca mağaza hizmet için Samsun halkının hizmetinde. Sizde tüm aileniz ile birlikte keyifle zaman geçirebileceğiniz bir alışveriş merkezi arıyorsanız Samsun Makro AVM tam size göre bir alışveriş merkezidir. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Aa
    Burda Pizza pizza vs yemek dükkanları olduğu söyleniyor hepsi kapanmış!