Şikayet Yaz

Starcity Outlet Center Alışveriş Merkezi

Boyner Holding ve Yıldız Holding ortaklığı ile kurulan StarCity Outlet Alışveriş Merkezi, 143 mağazası ve sinemaları ile bölgenin indirimli alışverişin adresi konumundadır. Birbirinden seçkin ve premium markalarını barındıran StarCity Outlet Alışveriş Merkezi 365 gün indirimli alışveriş garantisi vermektedir. 

 

Alışveriş merkezi bir outlet ismi taşısada hizmette hiç bir alışveriş merkezinden geri kalır yanı yoktur. İçinde 8 sinema, karting, bowling ve paintball, çocuklar için eğlence merkezi ve açıkhava lunaparkı, hepsi bir arada yanlızca Starcity’de var. Burası gerçek anlamda bir yaşam merkezidir. Toplam 134.000 m2 inşaat alanına sahip alışveriş merkezi bunun 45.000 m2` sini kiralama alanı olarak ayırmıştır. 3 giriş kapısı olan Starcity AVM` nin 1321 araçlık kapalı otopark, 434 araçlık açık otopark alanı bulunmaktadır. 

StarCity Outlet Alışveriş Merkezi`nde en dikkat çeken mağazalar arasında devasa büyüklükte ki Boyner outlet mağazası ve 5M Migros`tur. Ünlü bir çok markaların ürünlerine uyguna sahip olma ayrıcalığını sunan StarCity Outlet Alışveriş Merkezi, sizlere kaliteli ürün ve yaşam alanlarıyla beraber, hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunmaktadır. StarCity Outlet Alışveriş Merkezi alışverişten beklentilerinizi yükseltmeye ve hayatınıza renk katmaya devam ediyor…

Temmuz 2016 itibariyle Gençoğlu Grup’a geçen ve JLL Türkiye’nin deneyimli kadrosuyla yönetilen Starcity, Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar merkezine yakın konumu, bünyesindeki dünya markaları ve outlet fiyatlarıyla yıl boyunca yerli & yabancı birçok turist ve ziyaretçi tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Favorilerime Ekle

Starcity Outlet Center Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Uygun fiatlarda ğrün bulabilceğiniz ve ylaşımıda rahat olan bir avm küçük olması rahat dolaşabilceğinizi gösteriyor yorulmadan