Şikayet Yaz

Sur Yapı Marka AVM

Bursa`da hayata geçirilecek olan Sur Yapı Marka AVM Mihraplı Park, Timsah Arena, Nilüfer vadisi ve şu an hizmet veren yeni oteller ile oluşturulan dev yeşil alanlar içinde Kale Caddesi ve Mihraplı Caddesi’nin bağlantı noktasında yani Bursa’nın tam göbeğinde yer almaktadır. Sur Yapı kalitesi ve güvencesi ile hayata geçecek olan Bursa Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi projesinin kiralama ve yönetimi dünyaca ünlü Ece grubu tarafından gerçekleştirilmektedir.

5 Katlı alışveriş merkezi ve üstünde 27 ve 22 katlı iki kule ile yine 14 katlı home ofis bloğundan oluşacak olan Sur Yapı Marka Alışveriş ve Yaşam Projesi  bölgenin en değerli yatırımı olacaktır. Ulusal ve uluslararası markaları bir çatı altında toplayacak olan proje Mart 2017 yılında hizmete girecek. Şimdiden Bursa halkı tarafından açılışı sabırsızlıkla beklenen Sur Yapı Marka Avm proje detaylarına bakıldığında eşsiz bir tasarım ve mimariye sahip olacağa benziyor. Geniş ve ferah alışveriş caddeleri, son derece şık ve modern mimari yapısı, kullanışlı mağaza yerleşimleri ile dikkat çeken Sur Yapı Marka Alışveriş ve Yaşam Merkezi yatırımcılarında şimdiden gözdesi durumundadır.

75.000 M2 alana yayılan alışveriş merkezi projesi ulusal ve uluslararası markaları Bursa`da buluşturma hedefinde. Mart 2017 yılında ziyaretçilere kapılarını açacak olan AVM kiralama konusunda Ece Türkiye ile yol almaktadır. Giyim, kozmetik, aksesuar, zücaciye, elektronik ve cafeler... Kısacası bir alışveriş merkezinde olması gereken tüm kategorilerde mağazalar Bursa Sur Yapı Marka Avm`de sizlerle olacak.

Favorilerime Ekle

Sur Yapı Marka AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Furkan Kızılay
    Nihayet bursada gidilip Eğlenilecek gezilecek bir avm yapıldı adı gibi marka bir avm