Şikayet Yaz

TATVAN YAŞAM AVM

2008 Yılında Tatvan ilçesinde kurulmuş olan Tatvan Yaşam AVM alışveriş merkezi 5303 m2 arsa üzerine kurulmuş ve içerisinde 10.000 m2 mağaza alanı mevcuttur.

Alışveriş merkezi olarak Bitlisin Tatvan ilçesinde hizmet veren Tatvan Yaşam AVM yenilikçi ruhuyla, tüm mağazalarında çalışan güler yüzlü dinamik personel kadrosuyla sizleri her zaman en yüksek kalitede hizmet almanız açısından çalışmaktadırlar. İster enfes et yemeklerinin lezzetlerinden tatdın ister yöresel yemekelri tadın vazgeçemeyeceğiniz bir tad alacaksınız.

İhtiyacınıza yönelik her çeşit ürün grubuyla hizmet veren Tatvan Yaşam AVM siz değerli ziyaretçileri için aradığınızı rahatlıkla bulabileceksiniz. Çocuklarınız ve gençler içinde oyun alanları bulunmaktadır. ister çocuğunuz oyun alanlarında hoşça vakit geçirsin isterseniz sizde bowling salonunda kıran kıran oyunlar oynayabilirsiniz. 

Avm ye ait 400 araçlık otoparkın yanı sıra 4 hatlı ve teraslı bir bowling salonu da mevcuttur. bünyesinde başta ADIDAS,MAVI,LC WAIKIKI,SARAR VE LOFT olmak üzere birçok yerli yabancı firmayı barındırmaktadır.

 

 

Favorilerime Ekle

Tatvan Yaşam AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder