Şikayet Yaz

Teras Park Outlet Alışveriş Merkezi

Teraspark Avm 53.000 metrekarelik alan üzerinde Denizli`de kurulmuş alışveriş nerkezidir. Şehrin merkezinin 7 km güneybatısında bulunan Yenişehir’de yerleşim bölgesinde yer alan Teras Park Alışveriş Merkezi’nde giyimden ev tekstiline, elektronikten kuaför ve kuru temizlemeye birçok uluslararası ünlü mağazalar yer aldığından tam bir alışveriş kompleksi haline gelmiştir.

Outlet konsepti çeşitleriyle ziyaretçilerine uygun ve kaliteli alışveriş yapılmasına olanak sağlayan Teras Park Alışveriş Merkezi, bünyesinde yer alan sosyal alanları ile ailece hoş vakit geçirme imkanı sunuyor. Avm içerisinde 3,684 metrekare alanda kurulmuş 7 farklı salonda hizmet veren Teras Park Avşar sinemasının yanı sıra 12 bantlı bowling salonu , 1100 metrekare Çocuk Eğlence Merkezi yer almaktadır. Sosyal yaşam alanlarıyla birlikte siz değerli ziyaretçilerinin en gözde buluşma mekanı olmaya devam ediyor.

Denizli`de ilk ve en büyük alışveriş merkezi olan Teras Park Outlet Alışveriş Merkezi yılın hemen hemen her günü farklı etkinlikler yaparak ziyaretçilerinin beğenisini kazanırken çeşitli kampanyalarda düzenleyerek alışverişe gelen ziyaretçilerine birbirinden kaliteli ürülerin indirimlerinden yada çekilişlere katılarak büyük ödüllerin sahibi olma şansı vermektedir.

Avm içerisinde ; ATASAY , DEICHMANN , ARMAĞAN , MEDIAMARKT ,SAMSUNG , BEKO , BELLONA gibi mağazaların yanında birçok mağaza da bulunmaktadır.

 

Favorilerime Ekle

Teras Park Outlet Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder