Şikayet Yaz

Troypark AVM

Çanakkale`de inşa edilmiş farklı mimarisiyle adından söz ettiren birçok yerli ve yabancı dünya çapında markaya ev sahipliği yapan çanakkalenin tercih edilen AVM lerinden dir. Ferah mekanları ile müşterilerine harika bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Ünlü birsürü markaya bünyesinde bulunduran Troypark AVM içerisinde tanınmış elektronik mağazası, alışveriş gereksimlerine cevap veren ünlü markalar, sağlıklı tadları tadabileceğiniz enfes yöresel ve dünyaca ünlü yemekleri yiyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz hipermarket bulunmaktadır. Çocuklar için çocuk eğlence alanı haricinde yetişkinler içinde alanlar bulunmaktadır.

Sosyal yaşam alanlarıyla birlikte eğlence olanakları ile donatılan Troypark AVM içerisinde mobilya eşya mağazaları olarakta DOĞTAŞ ve Kelebek markalarını da barındıran Doğanlar Holding taradından inşa edilmiştir. Mobilya, inşaat, enerji, gıda, tarım sektörlerindeki başarılı girişimleriyle ülkemizin en büyük 100 grubu arasında yer alan Doğanlar Holding Çanakkale’nin ve Türkiye’nin gururu olmuştur. Grubun en tanınmış markalarından Doğtaş Dünya’da 65 ülkede mağazaya sahiptir.

Mağaza içerisinde ; DEICHMANN , EBEBEK , MIGROS , MAVI , BIMEKS ,TOYZSHOP , STARBUCKS gibi birçok tanınmış marka bulunmaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder