Şikayet Yaz

Uniq İstanbul AVM

Istanbul da yapılan etkinlikler için sık kullanılan bir mekan.(Volkswagen Arena ile yan yana) Etkinliğe gidildiğinde çok büyük olmayan alışveriş merkezinden faydalanabilirsiniz.Sanatsal etkinliklerin çokca gerçekleştirildiği bir alışveriş ve sanat merkezi halindedir.

Gerek yemek gerekse sanat mekanlarının olduğu çok donanımlı bir merkez. Ulaşım açısından da kolay bir yerde. Bunun yanında gece oturulacak da birçok restoran ve pub olmasıyla istanbul avrupa yakasında bulunan elit mekanlardan biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Uniq İstanbul AVM Alisveris merkezi olarak bünyesinde, cafeler, restorantlar, konser alanı, gösteri merkezi olarak inşa edilerek adeta izole edilmis bir sokak kıvamındaki alisveris merkezi olarak görmeniz mümkündür. Tabi ki kötü anlamda degil mükemmel ve güzel bir mekan olarak ziyaretçilerinin uğrak yeri olmaya devam etmektedir. Gelen ziyaretçiler ise ister arkadaş çeveresiyle ister ailesiyle hoşça vakit geçirmek isteyenlere hitap eden gelibilinecek aktivite dünyasında kendinizi özel hissetttiren yer olmasıyla gelenlerin memenun kalarak birdahaki buluşmalarının sözünü alındığı yer olarak akıllarda kalmaktadır.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Bu avm bildiğiniz sergi salonu için yapılmış olan avm başkada hiçççç birşey yok küçük ve sabit bir terde durup parmağınızla sayabilceğiniz 3-5 tane mağaza var %90 ı yiyecek bölümünden oluşuyor giriş katı oda festivaller klduğundan dolayı ağırlık yiyecege verilmiş kesinlikle gitmeyin pişman olursunuz