Şikayet Yaz

ViaPort Asia Outlet AVM

İstanbul Pendik Kurtköy`de Ağustos 2008`de kapılarını ziyaretçilerine açan ViaPort Asia Outlet AVM açıldığı zamandan bu güne kaliteli ve  iyi hizmeti sunarak ziyaretçilerinin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. İstanbul ve Türkiye`nin outlet üzerine en büyük alışveriş merkezi olarak hizmet veren ViaPort Asia Outlet AVM mağaza alanı 69.000 metrekaredir. Hizmet veren 198 mağaza, 4500 araçlık otopark bulunmaktadır.

Açıldığı günden bugüne açık hava konseptinde bir alışveriş merkezi olduğundan alışveriş keyfini en üst düzeye çıkararak sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Alışveriş sokakları, meydanları, yeşil alanlar, hatta ördeklerin yüzdüğü büyük bir gölet bulunmaktadır. ViaPort Asia Outlet AVM içerisinde tavus kuşları, tavşanlar, güvercinler göletin etrafında yaşamlarını sürdüren diğer canlılar bulunduğundan siz değerli ziyaretçilerimizin ve çocuklarınızın ilgisini çekeceğini umuyoruz. Yeşillikler, sazlıklar arasında, ziyaretçilerimizin sevgisi eşliğinde mutlu mutlu yaşıyorlar. Ama onlar en çok çocukları seviyorlar.

ViaPort Asia Outlet AVM ön tarafında bulunan büyük bir eğelence alanı bulunmaktadır. Bu eğlence alanı hem büyüklerin hem küçüklerin yoğun ilgi gösterdiği ve eğlendiği alanlardan birisi olma durumundadır. Bünyesinde toplamda 24 eğlence ünitesi bulunan ViaPort Asia Outlet AVM memnuniyetiniz her zaman daim dorukta yaşatmak için çalışarak ve yüzünüzde her daim bir gülümseme bırakmaya devam etmektedir.

Açık havada alışverişin tadına varırken sokaklarda Akdeniz kasabası havasının tadını alabilceksiniz. Gezerken yol boyu zeytin ağaçları, mevsim çiçekleri. mağaza vitrinleri ışıl ışıl olarak sizleri büyülemeye devam etmektedir. Meydanları her zaman hareketli; karnavallar, akrobasi gösterileri, bedesten yani Kapalıçarşı`nın minyatür hali. Özellikle devlet sanatçıları tarafından tam 3 ayda işlenen kubbesi tam anlamıyla el emeği, göz nuru. Akustik yapısı ve heybetiyle tüm ViaPort Asia Outlet AVM ziyaretçilerinin uğrak yeri.

ViaPort Asia Outlet AVM sokaklarında keyifle gezerken yorulduğunuzda nezih restorantlar ve cafelerde dinlenebilme imkanı sunmaktadır. Alışverişverişin keyfini çıkarırken birbirinden farklı aktivitelere katılıp strest atabilirsiniz. Sosyal yaşam alanlarıyla beraber yeme içme mekanlarının yanı sıra 10 salonlu son teknoloji ile donatılmış sinema kompleksi ve bowling, size bambaşka dünyaların kapılarını açar.

PROJE KÜNYESİ

Yatırımcı: Via GYO
Mimari: A Tasarım Mimarlık
İnşaat: Bayraktar Group
Açılış: 15 Ağustos 2008
Arsa alanı: 310 bin m2
Kiralanabilir Alan: 69.500 m2
Mağaza Sayısı: 198
Otopark Kapasitesi: 4500 Araç
Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder